AB „ORLEN Lietuva“ pirmąjį šių metų ketvirtį dirbo pelningai

Nuotr. iš AB „ORLEN Lietuva“ archyvo

AB „ORLEN Lietuva“ pranešė, jog džiaugiasi pirmąjį 2021 m. ketvirtį uždirbtu pelnu. Teigiamas rezultatas pasiektas optimizuojant gamybos ir pardavimo apimtis, atsižvelgiant į gerokai sumenkusį naftos produktų poreikį rinkoje.
Per pirmus tris šių metų mėnesius ORLEN Lietuva grupė dirbo pelningai ir pasiekė 23,6 mln. JAV dolerių grynąjį pelną. Fiksuotas ir teigiamas EBITDA pagal LIFO metodiką – 2021 m. I ketvirčio pelnas prieš nusidėvėjimą ir palūkanas sudarė 17,9 mln. JAV dolerių. Šiuo laikotarpiu naftos chemijos produktų pardavimai padidėjo 42 proc.
„Šiandien, minėdami 41-ąjį naftos perdirbimo produktų gamyklos gimtadienį, džiaugiamės pozityviais pirmojo ketvirčio rezultatais. Kartu suprantame – naftos perdirbimo pramonėje, siekiant išlaikyti konkurencinį pranašumą, būtina transformacija. Ir mes jai esame pasiruošę,“ – teigė AB „ORLEN Lietuva“ generalinis direktorius Michal Rudnicki. – Pagrindinis išbandymas ne tik šiandien – sugebėjimas prisitaikyti prie nuolat kintančios verslo aplinkos. ORLEN artimiausio dešimtmečio strategijoje koncentruosimės į mažiau CO2 išskiriančios energijos ir pelningesnių naftos produktų gamybą. Keliame sau vis ambicingesnius aplinkosauginius tikslus, skatinančius toliau investuoti į energijos suvartojimo efektyvumo didinimą.“
Nuo 2006 m. PKN ORLEN išleido beveik 4 mlrd. JAV dol. Mažeikių naftos perdirbimo produktų gamyklai įsigyti ir tolesnėms investicijoms. „ORLEN Lietuva“ neseniai tapo PKN ORLEN integruotos naftos chemijos grandinės dalimi.

3 Atsakymai į “AB „ORLEN Lietuva“ pirmąjį šių metų ketvirtį dirbo pelningai”

  1. Piatras parašė:

    Planai neblogi. Bet bukit zmones, mazinkite tersalu ismetima, kad galeciau normaliai pazvejoti Juodeikiu tvenkinyje. Kai vejas rytu, , toki nagara gauni is naftos kaminu, kad grizti po zvejybos vos gyvas…

  2. vivas parašė:

    o mums kas iš to, miestui parama ašaros

  3. Anonimas parašė:

    Nu jo .Nuolaidų korteles panaikino.Akcijos tos pačios kaip ir kituose miestuose.Nors tranportavimo kaštai.Geriau parašykite kada UAB Jozita į Mažeikius ateis.O tai nėra konkurencijos čia.Tik imitacija ir angliavandenilio tvaikas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto