Abi futbolininkių komandos kovojo garbingai

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Pirmąjį savo trofėjų Gargžduose iškovojo jauniausios mūsų rajono futbolininkės. Toje pat salėje į kovą dėl šalies pirmenybių apdovanojimų stojo ir vyresnės „Triumfo“ klubo narės.

Iškovojo pirmąjį trofėjų

Į Lietuvos vienuolikmečių mergaičių salės futbolo čempionato finalinį turnyrą pateko ir jaunosios Mažeikių „Triumfo“ futbolininkės, treniruojamos Ramūno Daubario. Turnyre kovojo šešios komandos.
Pogrupyje jaunosios mažeikiškės, rezultatu 0:2 nusileidusios Gargždų „Bangai“ ir tokiu pat rezultatu įveikusios Vilniaus MFA „Žalgirį“, pateko į mažąjį finalą, kuriame susikovė su Kauno SM „Tauras“ bendraamžėmis. Rungtynių įtampą rodo tai, kad pergalė iškovota po pratęsimo – vienintelį įvartį šiose rungtynėse pelnė mažeikiškė, perspektyviausios komandos žaidėjos prizu apdovanota Paula Saloum.
Mažeikiškės laimėjo trečią vietą.

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

„Kelios mergaitės klube treniruojasi nuo praėjusių metų pavasario, kelios atėjo tik rudenį, tačiau toks pirmas trofėjus nuteikia optimistiškai – sportininkės buvo motyvuotos, kovojo negailėdamos jėgų ir pasiekė rezultatą“, – džiaugėsi R. Daubaris.
Geriausia komandoje buvo pripažinta Andžela Vaičytė, naudingiausia – Rugilė Gabalytė.

Startavo pirmenybėse

Dvylika Lietuvos moterų futbolo komandų, suskirstytų į Rytų ir Vakarų regionus, pradėjo kovas dėl šalies salės futbolo pirmenybių apdovanojimų.
Vakarų regione žaidžianti Mažeikių „Triumfo“ ekipa, kurią sustiprino kelios Klaipėdos futbolo mokyklos atstovės, sužaidė pirmąsias rungtynes.
Pirmojo etapo varžybose merginos rezultatu 1:3 pralaimėjo Gargždų „Bangai“, rezultatu 4:1 įveikė grupės lyderę Jonavos KKSC „Eos-Aušra“ ir lygiosiomis (1:1) sužaidė su Ukmergės „SC- Keliai“ futbolininkėmis.
„Į kitą etapą patenka keturios geriausios pogrupio ekipos, todėl ne veltui komandą sustiprinome uostamiesčio futbolininkėmis – siekiame patekti į kitą etapą.
Debiutantės parodė kovingumą, atkaklumą, žemaitišką charakterį žaidžiant su patyrusiomis varžovėmis. Vėl norėčiau išskirti mūsų lyderę Rimantę Jonušaitę, kuri iš šešių ekipos įvarčių pelnė net keturis“, – sakė R. Daubaris.
Ar mažeikiškės pateks į kitą etapą, paaiškės vasario 3-iąją – po turo Tauragėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto