Abiturientams prasidėjo žinių ir gebėjimų išbandymas egzaminais

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmadienį valstybiniu anglų kalbos egzaminu prasideda pagrindinė brandos egzaminų sesija.
Šiemet dėl koronaviruso pandemijos bei nuotolinio mokymosi pagrindinė brandos egzaminų sesija abiturientams, kurių mūsų rajone yra 483, prasideda maždaug mėnesiu vėliau nei ankstesniais metais.

Pirmas pagrindinėje sesijoje bus anglų kalbos valstybinis egzaminas. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovų duomenimis, tai yra populiariausias valstybinis egzaminas.
Paskutinį pagrindinės sesijos egzaminą – fizikos valstybinį, dvyliktokai laikys liepos 21 dieną.
Paskui, liepos 22 dieną, prasidės ir iki rugpjūčio 4 dienos tęsis pakartotinė sesija.
Nors karantinas ir baigėsi, saugant visų egzaminuojamųjų sveikatą, šiemet žinių patikrinimams organizuoti keliami didesni saugumo reikalavimai. Mokiniai egzaminus laikys devynių asmenų, o informacinių technologijų – šešių asmenų grupėse.
Brandos atestatui gauti reikia išlaikyti du brandos egzaminus: privalomą lietuvių kalbos ir literatūros ir dar vieną pasirinkto dalyko brandos egzaminą ar parengti brandos darbą.
Nustatytas ir didesnis atstumas tarp kandidatų, patalpos aprūpintos dezinfekcinėmis priemonėmis.
Į egzaminą atvykstantys abiturientai turi atsinešti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, egzamino užduočiai atlikti reikalingas priemones. Nosį ir burną dengiančių kaukių ar respiratorių, pirštinių dėvėjimas žinių patikrinimo metu liko tik rekomendacija.

3 Atsakymai į “Abiturientams prasidėjo žinių ir gebėjimų išbandymas egzaminais”

  1. Gers parašė:

    Mažeikių savivaldybė s puslapy parašyta,kad mokyklose,kur bus laikomi egzam.įrengiami kondicionieriai,ko jus knisat protą žmonėms, šiandien sūnus laikė įskaitą gabijoje,jokių kondicionierių,vėl pinigai savivaldybės snukių bus pavogti.Ar šįsyk ir švietimo skyrius prie nagienes prisijungs pinigų grobstymo

  2. Bet parašė:

    Aga kur žadėti kondicionieriai, šiandien laikėme egza,vos nepadusom

  3. DG parašė:

    Sėkmės visiems abiturientams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto