Administracijoje – vėl kėdžių perstumdymas?

Savivaldybės administracijos struktūra paskutinį kartą buvo keista 2019 metų gruodžio mėnesį. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Rugpjūčio mėnesį posėdžiavę Savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto nariai išsakė nepasitenkinimą Savivaldybės administracijos specialistų darbu ir pasiūlė tobulinti administracijos struktūrą.
Šį pirmadienį vykusiame komiteto posėdyje ir vėl buvo „auklėjama“ Savivaldybės administracija: jai kliuvo tiek nuo opozicijos, tiek nuo valdančiosios daugumos atstovų.
Su teiginiu, kad prieš porą metų įgyvendinti struktūros pakeitimai turi trūkumų, kad ją būtina tobulinti, sutinka ir Savivaldybės administracijos vadovai – sudaryta darbo grupė, kuri iki metų pabaigos turi pateikti siūlymus, ką reikėtų keisti.

Apie darbo grupę neinformavo

Pirmadienį posėdžiavęs Kontrolės komitetas, svarstydamas su Savivaldybės administracijos darbu susijusius klausimus, prisiminė ir rugpjūčio 26 d. vykusį posėdį, kuriame buvo paprašyta pateikti Savivaldybės administracijos struktūros pakeitimo planą. Nuo to laiko praėjo du mėnesiai, įvyko du Tarybos posėdžiai, tačiau, kaip vykdomas Kontrolės komiteto įpareigojimas, jokios informacijos nesulaukta. Posėdžio metu atsitiktinai paaiškėjo, kad dėl struktūros tobulinimo jau yra sudaryta darbo grupė, tik apie tai komitetas neinformuotas.
Po tokios žinios komiteto nariai sustabdė posėdį – kad išsikviestų vieną iš Savivaldybės administracijos vadovų, kuris galėtų daugiau pasakyti apie tokios darbo grupės darbą. Buvo „surastas“ ir šios darbo grupės vadovas, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Viktoras Prokopčukas.
Politikus jis informavo, kad ši grupė sudaryta spalio 21 d. direktoriaus įsakymu. Kodėl apie tai nėra informuotas Kontrolės komitetas, direktoriaus pavaduotojas atsakyti negalėjo.
Darbo grupėje dirba ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Eimantas Salatka, teisininkas Vladas Normantas, Finansų skyriaus vedėja Julija Balvočienė, Turto valdymo ir priežiūros skyriaus vedėja Rima Podelienė, Vietinio skyriaus vedėjo pavaduotojas Kęstutis Šimkūnas, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotojas Romualdas Sakalauskas.

Įvertins visų nuomones

V. Prokopčukas informavo, kad darbo grupė įpareigota Savivaldybės administracijos direktoriui iki gruodžio pabaigos pateikti pasiūlymus, kurie turėtų užtikrinti, kad administracijos struktūra veiktų naudingai, kad būtų tinkamai atliekamos visos Vietos savivaldos įstatymu priskirtos funkcijos ir jos nesidubliuotų.
Paskutinį kartą Savivaldybės administracijos struktūra buvo keista 2019 m. gruodžio mėnesį. Įgyvendinus pertvarką, iš 22 skyrių liko 17-a, kai kurie skyriai buvo sujungti, kitų, perskirsčius jų funkcijas, išvis nebeliko.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

16 Atsakymų į “Administracijoje – vėl kėdžių perstumdymas?”

 1. Auksinis kardas parašė:

  Na ką aš žinau, jei paskutinis komentaras tai ne galimos korupcijos apraiškų paviešinimas, tai tada aš Jėzus Kristus…

 2. pritariu siaip parašė:

  Pagooglinau: Tiekėjas Pociaus zmonos Dianos gėlės, parduotuvė, D. Pociuvienės įmonė, IĮ. Perkančioji organizacija Mažeikių rajono savivaldybės administracija – Gėlių puokščių, gedulingų vainikų, gėlių vazonuose ir gėlių kompozicijų pirkimas už 12.098,79 Eur (iki 10000 eur be pvm, t . y. 12100 su pvm). Ir pataikyk tą pačią sumą laimėti taip centų tikslumu beveik maximumą ir sutartis galiojo nuo 2020-01-31 iki 2021-01-31, ir galioja dabar nuo 2021-02-23 iki 2023-02-23. Kas paneigs???

 3. Šiaip parašė:

  Aha, buhalteris tai kaip nuosavam UABe dirbtu, kada noriu į darbą, tada nuvažiuoju…

 4. parašė:

  Nėra jokios šėryklos toje įstaigoje ir uždarbiai ten juokingi palyginus su tuom kokie turėtų būti, mielieji pikčiukai.

  1. To Aš parašė:

   O kiek norėtum, kad mokėtų? Juk žiauriai pervargsti kiauras dienas kavą gerdama.

 5. kada fotografas iamzins parašė:

  Pažiūrėkit – Šiurys pietauja po 1,5 val. – kada nori ateina į darbą, kada nori išeina. Soldat spit, služba idiot. Taip pat ir kiti seni biudžetininkai darbuotojai elgiasi, ir finansų skyriaus moterėlės. Ar jiems darbo grafiko nėra, ar nereikia laikytis. Ant durų vienaip užrašyta, o elgiasi kitaip.

  1. palaida bala parašė:

   į foto albumą reiktų dar vyr.buhalterio nuotraukos, etatinio pliotkininko… Pateptieji? Ranka ranką plauna? Tvarka turi būti?

 6. kažin parašė:

  ką savivaldybėje veikia Onė

 7. ... parašė:

  Įdomu, kiek laiko yra saugoma darbo vieta nušalintiems darbuotojams. Net vaikus auginančioms motinoms metų metais darbo vieta nėra saugoma, o vietinio ūkio ir strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjų vietos užšaldytos. Keletą metų jau „laikinai nedirba“. Matyt, šias vietas jie kaip palikimą buvo gavę- visiems laikams…

 8. Klausimas valdantiesiems parašė:

  Ar jums patiems negėda dėl to administracijos klipatos?

 9. A parašė:

  Bet musu kryzius pats didziausias

 10. uzuojauta mazeikieciams parašė:

  Nagiene isdraske, o Siurys plaukia pasroviui kaip… Bet atmatoms gerai kai yra bestuburis valdzioje. Matyt, partiniams gero vadovo ir nereikia, patogiau kai puzras sedi ir patogiai pensijos laukia.

 11. komentaras parašė:

  Keičia sruktūrą, nes reikia savus įdarbinti.
  Jau priimta dirbti Finansų skyriaus vedėjos Julijos Balvočienės dukra.

  1. klausimas parašė:

   Finansų skyriaus vedėjos žentas be kaukės uždarose patalpose administracijoje vaikšto. Aišku, tai atspindi valdžios požiūrį į covid. Jo vadovaujamas skyrius kitus baudžia, o pats karaliuku jaučiasi. Kur tie tikrintojai?

  2. kitaip parašė:

   ir būti negali, tik šeimyninė ranga galioje.

  3. Vaje parašė:

   Tikra giminių šėrykla…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto