Agresijos sukėlėjai – charakteris ir alkoholis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praėjusių švenčių dienomis smurto artimoje aplinkoje buvo nemažai, o štai medikai teigia, kad daugiau iškvietimų užfiksuota tik antrąją Kalėdų dieną.

Prieš artimuosius – grasinimais ir kumščiais

Per tris paskutines praėjusios savaitės dienas policijos pareigūnai pradėjo šešis ikiteisminius tyrimus dėl fizinio skausmo sukėlimo. Konfliktai vyko tarp artimų žmonių.
Pirmosios Kalėdų dienos pavakarę policijos ekipažas skubėjo į Bugenius, kur konfliktas kilo tarp tėvo ir sūnaus. Pirminiais duomenimis, 55-erių metų vyriškis, kuriam nustatytas 2,22 promilės girtumas, kumščiais sumušė savo 29-erių metų sūnų.
Antrąją Kalėdų dieną dėl šios priežasties pradėti trys ikiteisminiai tyrimai. Tuoj po dvyliktos nakties Kalnijuose 46-erių metų neblaivus vyras (1,83 promilės) ranka smogė taip pat neblaiviai žmonai (1,28 promilės) per veidą. Po valandos Sugaudžiuose užfiksuota panaši situacija – neblaivus 38-erių metų vyras smaugė ir stumdė neblaivią žmoną. Dešimtą valandą vakaro Bugeniuose siautėjo 45-erių metų neblaivus vyriškis (užfiksuotas 2,07 promilės girtumas) – jis buvusią žmoną stumdė po kambarį, suko jai ranką.
Sekmadienį policininkai vėl vyko į Bugenius, kur 39-erių metų sugyventinis smogė dvejais metais vyresnei sugyventinei. Sekmadienį tyrimas pradėtas dėl konflikto viename Gamyklos gatvės butų: neblaivus (2,42 promilės) 54-erių metų vyras smaugė metais jaunesnę žmoną.

Intensyviausias darbas – antrąją Kalėdų dieną

Greitosios medicinos pagalbos centro darbuotojams išskirtinė buvo antroji Kalėdų diena – penktadienį užregistruotas didžiausias iškvietimų skaičius.
Kaip „Santarvei“ sakė centro vyriausioji slaugytoja Sonata Keliotienė, tą dieną netrūko ir apsinuodijusių alkoholiu, ir besiskundžiančių sveikata mažeikiškių. „Suteikėme pagalbą traumas patyrusiems rajono gyventojams – buvo nemažai susižeidusių ir sumuštų asmenų“, – teigė medikė.
Pasak S. Keliotienės, kitų šventinių dienų statistika niekuo nesiskyrė nuo paprastų savaitgalių.

2 Atsakymai į “Agresijos sukėlėjai – charakteris ir alkoholis”

  1. onte parašė:

    tai kor reik tusinteis

  2. budrus pilietis parašė:

    Kodėl niekur nei žodžiu neužsimenama apie kraujo klanus šalia naktinės lindynės „pegaso“? Netekus tiek kraujo,iškyla realus pavojus gyvybei. Ką kažkas bando nuslėpti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto