Akcija „Sušildykim sielas“ atnaujina veiklą

Gerumo Akcijos „Sušildykim sielas“ organizatoriai, rengėjai rinkosi į pirmąjį organizacinį pasitarimą. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Šiemet mūsų rajone vėl atnaujinama prieškalėdinė gerumo akcija „Sušildykim sielas“. Jos organizatoriai, rengėjai rinkosi į pirmąjį organizacinį pasitarimą.

Padaryta daug darbų

Akcija „Sušildykim sielas“ rengiama jau trečiąjį kartą: praėjusiais metais jos nebuvo, tad, pasak Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus vedėjos Virginijos Steponavičienės, daug kas akcijos pasigedo ir pageidavo, kad šiemet ji vyktų vėl.
Vedėja pažymėjo, kad „Sušildykim sielas“ jokiu būdu nėra labdaros akcija, o akcija, skatinanti bendrystę ir bendravimą, todėl, kad į ją įsijungia labai daug žmonių, atliekančių daug įvairiausių darbų.
„Sunku suvokti, kaip tiek daug suspėta padaryti. Gal todėl, kad pas mus gyvena labai geri žmonės: kiek skambinta, kiek prašyta – nė karto negavome neigiamo atsakymo“, – tikino V. Steponavičienė.

Supažindinti su ankstesniais darbais

Šiemet akcijos „Sušildykim sielas“ koordinacinis centras bus rajono Savivaldybėje, akcijos globėjas, vadovas – Savivaldybės meras Antanas Tenys, ryšius su seniūnijomis, kaimais palaikys vicemeras Jonas Siminkevičius, akcijos koordinatorė – Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Sigutė Bernotienė.
V. Steponavičienė pristatė visus apie dvidešimt penkis į susirinkimą atėjusius įvairių socialinių, visuomeninių įstaigų, nevyriausybinių organizacijų, įvairių įmonių atstovus, politikus, verslininkus, kai kurių Savivaldybės administracijos skyrių vadovus. Jiems buvo nušviesta paskutinės akcijos „Sušildykim sielas“ veikla, nuveikti darbai.
Šiemet akcijos neatsisako paremti bendrovė „ORLEN Lietuva“. Visi susirinkusieji pripažino, kad tokia akcija reikalinga, todėl kuo galės, tuo padės. Nutarta rinktis trečiadieniais ir planuoti, siūlyti konkrečius darbus.

7 Atsakymai į “Akcija „Sušildykim sielas“ atnaujina veiklą”

 1. I.S. parašė:

  Mielieji, nesvarbu buvo ar nebuvo kažkas, bet išlikite žmonėmis ir dalinkitės gerumu nepriklausomai ar vyksta/nevyksta akcijos ;)

 2. nustebes mazeikietis,niekada nebusintis mazeikiskiu:) moterims gal ir tinka kiskuciu galune ,bet vyrams nedera:) parašė:

  keista kai apie vykdomas akcijas suzinai ne is ziniasklaidos ,o is komentatoriu.

 3. nustebusi mazeikiske parašė:

  Kaip galima sakyti, kad pernai nebuvo labdaringos akcijos? Juk pernai buvo vygdoma socialinių įstaigų ir organizacijų, padedamų visos rajono bendruomenės bei verslininkų, surengta akciją „Pasidalinkime gerumu“. Šios akcijos metu, per visą prieššventinį laikotarpį, buvo pagerbiami ir lankomi vyresnio amžiaus, vieniši bei neįgalūs žmonės.
  Parodos-pardavimo metu žmonės taip pat aukojo Raudonajam kryžiui. Surinkta nemažai maisto produktų, rūbų bei žaislų. Paprastai prieš didžiąsias šventes yra renkama labdara ir įvairios aukos globos namams ir kitoms socialinėms įstaigoms, tačiau pernai buvo nuspręsta pasielgti šiek tiek kitaip. Rajono bendruomenei ir verslininkams padedant buvo suorganizuotas socialinis turgus, kur paramą gaunantys žmonės šį kartą neprašė, o patys save pristatinėjo, demonstravo bei pardavinėjo savo gaminius, lyg ir parodydami, kad ir patys gali duoti, o ne tik imti.
  Manau, pernykštis renginys parodė, kad galima puikiausiai apsieti ir be susireikšminusių Savivaldybės tarnautoju. Ir iš vis kokia nesamone kalbeti apie tai kas buvo pries du metus. Kyla kalusimas, kodėl buvo padaryta pertrauka? Kodėl nebuvo galima prisidėti prie akcijos „Pasidalinkime gerumu“ ?

 4. neziniukams parašė:

  nu jo, puls dabar laikraštis aprašinėti, kas vyko prieš dvejus metus ir girti, kokie jūs šaunuoliai. Jei Mzk buvot, patys turėjot matyti, kokia „pokazūcha“ vyko.

 5. Taip parašė:

  Nieko aiskaus nepasakyta tame straipsnelyje,tikrai ka istikro jie ten susirinke veike?Ot…..

 6. ? parašė:

  Jiems buvo nušviesta paskutinės akcijos „Sušildykim sielas“ veikla, nuveikti darbai….HM…Tai apsvieskite ir mus ka jus susirinke veikiate ir ka jau nuveikete,nes is sio straipsnio nieko nesupratau.

 7. Jurgis parašė:

  Pernai sodemai nepadarė akcijos ir gavo į kaulus Seimo rinkimuose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto