Analitikai: gaisruose dažniausiai žūsta iš pašalpų gyvenantys ir girtaujantys žmonės

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Augant žuvusiųjų gaisruose skaičiui, Lietuvos priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas pateikė tipišką žuvusiojo gaisre portretą. Šių tragedijų aukas vienijantis akcentas – tai asmuo, vartojantis alkoholį ir gyvenantis iš pašalpų.

});

Daugiausia žūsta pašalpų dienomis

Šiais metais per Lietuvoje kilusius gaisrus jau žuvo 26 žmonės, tragiška nelaimė nutiko ir mūsų rajone, Palnosų gyvenvietėje.

Nagrinėdami tragedijų priežastis priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento analitikai pateikė tokį tipišką žuvusiojo gaisruose portretą: susiformavę ir sunkiai keičiami savisaugos įpročiai, gaunamos mažesnės nei vidutinės pajamos, asmenį kamuoja socialinės problemos, jis vartoja alkoholį.

Šių metų žūtis analizavę pareigūnai pranešė: „Žuvusiųjų amžiaus – nuo 44 iki 77 metų; net 20 žmonių iš 25 žuvo gaisruose, kilusiuose kaimiškose vietovėse; tokie gaisrai dažniausiai kyla nuo aštuntos iki devintos valandos vakaro. Tragedijos dažniausiai kyla gavus pašalpą ar pensiją,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto