Ant vandens telkinių ledo lipti jau pavojinga

Autorius Vidas STANKUS
Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Poledinės žūklės mėgėjams ir šiaip pramogaujantiems mažeikiškiams aplinkosaugininkai pataria nebelipti ant vandens telkinių ledo.

Smulkių pažeidimų netrūko

Praėjusį antradienį ir ketvirtadienį Mažeikių aplinkos apsaugos agentūros pareigūnai surengė reidus, kurių metu buvo patikrinta, kaip poledinės žūklės mėgėjai laikosi žvejybos taisyklių.
Antradienį pareigūnai apsilankė prie Kalnėnų bei Juodeikių tvenkinių, Geidžių ir Griežės karjerų, sutiko 13 žvejų, nustatė vieną taisyklių pažeidėją.
Ketvirtadienį aplinkosaugininkai apžiūrėjo Kalnėnų, Kalnijų bei Pašerkšnės tvenkinius ir Sedulos bei Plinkšių ežerus: čia patikrinta 14 žvejų, surašyti 6 administraciniai protokolai.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Komentarų: 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content