Antikorupcijos komisija aiškinasi skundą dėl opozicijos lyderės

Vaivos SOVAITĖS nuotr.

Savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisiją pasiekė anoniminis skundas dėl galimai neteisėtų buvusios šios komisijos pirmininkės, Tarybos opozicijos vadovės Linos Rimkienės veiksmų.
Skunde prašoma patikslinti ir išsiaiškinti, ar politikė nepervedinėja Savivaldybės biudžeto lėšų, skirtų jos, kaip Tarybos narės, veiklai finansuoti, į „šeimos valdomą įmonę“ UAB „Autobastionas“ už neva atliktas paslaugas, ar nesinaudoja fiktyviais sandoriais ir kt.

L. Rimkienė teigė, kad tokio prašymo, kuriame nenurodyta nė vieno korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos požymio, komisija neturėtų nagrinėti. Be to, politikės teigimu, komisijos darbas – nagrinėti su viešojo administravimo subjektais susijusią veiklą ir santykius tarp jų.
Opozicijos lyderė dėl teisinio skundo turinio įvertinimo kreipėsi į prokuratūrą.
Ir vis tik komisijos balsų dauguma buvo nuspręsta skundą nagrinėti ir išsiaiškinti atsakymus į kilusius klausimus: ar biudžeto lėšos naudotos teisėtai, yra korupcijos požymių ar ne, kt.

Plačiau – penktadienio laikraštyje.

12 Atsakymų į “Antikorupcijos komisija aiškinasi skundą dėl opozicijos lyderės”

 1. Nuomone tokia parašė:

  Paskaičius LDDP komentarus susidaro nuomonė,kad ponai socdemai lipa ant grėblio.Matyt jie sukeldami tokį triukšmą nori užglaistyti didesnes savo nuodėmes,kad ir įvykiai vandentiekio įmonėje.

 2. Taikliai parašė:

  meras apibudino ponia,nesvnkybiu skledeja,pati musa pati rekia.manau kitos tokios nera,koncervai lieka sau istikimi Sveikiname ponia su nauju titulu.manau sitas posakis liks jai ilgiems jos gyvenomo metams,kuo nuosirdziai ir linkime.Petrai neleisk save lakyti melagiu ir persekiotoju.Markauska kocervai uz nieka suede,sios vekejos nuodemes didesnes.

 3. politikųrietenos tęsiasi, vietoj to ,kad dirbtų Mažeikių ir jos gyventojų labui parašė:

  Pasitikėjimas politikais krenta.Kreipiuosi į nešališkus valdžiai bei loviui mažeikiškius.Perduokite ir kitiems .Per artimiausius rinkimus būtina balsuoti. Nes mes nebalsuodami, leidžiame dabartinei valdžiai toliau ,,parazituoti ir imituoti darbą“. Politinės partijos Mažeikiuose nepasiteisino. Renkame pavienius aktyvius žmones, kurie tikrai tik Mažeikiams nori ir sugeba priimti gerus, savalaikius, nepavėluotus sprendimus. Nerenkame Mažeikių rėksnių ir šiaip perėjūnų, apsimetėlių. Manau ,kad esame sąmoningi ir sugebame atskirti juos. Kadencijos metu vertiname išrinktuosius ir jų priimtus sprendimus. Po to renkame LR Seimo narį, gal net LR prezidentą :-). Masės jėga- didelė. Tai vertino net pirmųjų respublikų imperatoriai. Kurie neįvertindavo-,pralošdavo. Dabar Mažeikiuose laimėdavo savi interesai dėl savų. Tad nepatenkintieji sprendimų priėmėjais ,valdžia gali kaltinti tik save.

 4. Vajeeeee... parašė:

  nei verkti, nei juoktis! Rimkienė už kelis gautus grašius susiremontavo automobilį! Savo vyro firmoje! NUSIKALTIMAS?! KORUPCIJA????!!!! Na ar nejuokinga jums patiems, ponai?! Varykit taip ir toliau! Sekančiuose rinkimuose, manau, negausite nei vienos vietos savivaldybėje! Net neabejoju, kad jums gresia DIDELIS KRACHAS, jei dar kokią panašią anonimkę panagrinėsit! Respect, Rimkiene! Laikykis! Jie aiškiai jau panikuoja ir nebežino, ko griebtis… ;)

 5. lolas parašė:

  Nelabai tik suprantu prie ko čia korupcija? Jei už savivaldybės lėšas mašiną tvarkė vyro servise, tai čia ne korupcija, o viešųjų ir privačiųjų interesu konfliktas. Mašiną ar taip ar taip remontuoti reikėjo. Tik klausimas ar servisas buvo pasirinktas tinkamai.

 6. Ai ai Ai parašė:

  p. Rimkienė išsigando kažkokio tai skundo nagrinėjimo, kur, kaip ji teigia, nėra nurodyta nė vieno korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos požymių. Tai kam tada bėgti į prokuratūrą pagalbos įvertinti „teisiškai skundo turinį“. Ponia turbūt pamiršo, kad ji pati yra įgūdusi ir patyrusi teisininkė, ką yra viešai „skalambijusi“ ne tik per spaudą, bet ir įvairiuose Mažeikių m. vykusiose renginiuose/šventėse. Manau, kad Mažeikių prokurorai turėtų atsisakyti tyrimo arba nusišalinti, nes tyrimo skaidrumu netikiu, nes Mažeikiai gana mažas miestas, vienas kitą pažįsta ir t.t.
  Netikiu aš tos ponios sąžiningumu, nes ji moka tik juodinti kitus, suaktyvėja tik prieš rinkimus, o po jų – tyla arba kitų juodinimas.

 7. nuomonė parašė:

  `Senovėje prie karaliaus svitos visada būdavo pajacas,karalius valdo,o pajacas linksmina.Šypsantis gaminasi jaunystės vitaminas.Svarbu nusiteikti pozityviai.

 8. Mažeikiškis parašė:

  konservatoriai turi bedu

 9. AR parašė:

  Ar tas senelis Linos advokatas?

 10. Piliečiui parašė:

  Jos neišrinkti į kitą tarybą galima tik tuo atveju, jei ji pati nekandidatuos. et žinant ponios natūrą, tai kandidatuos visom aštuonioms :). Į tarybą patenkama pagal partijos sąrašus. Šiaip ar taip po kelis konservus į tarybą kas kart papuola. Tad būdama skyriaus pirmininke, beveik garantuota, kad papuls ir į kitą tarybą. Nebent rinktis konservus ir reitinguoti pvz. p.Kaktį ar kokį kitą žmogelį, poniutę paliekant už borto (lovio).

 11. Pilietiškas pilietis parašė:

  Šventuolė jautė, kad priėjo liepto galą, todėl pradėjo visus Antikorupcijos komisijos narius vadinti nemokšomis. Pasirodo vis dėto lazda realiai tyri du galus, kurių vienas, manau, kaukštelės poniai atgal smarkiai antru galu. Labai ilgai tarybos nariai kentė patyčias. Štai paaiškėjo Linos Rimkienės galimų korupcijos veikų. Ne veltui daugelis Mažeikių rajono gyventojų nerinko jos į seimą. Manau, kad nerinks ir į tarybą daugiau. Aišku, kad jos politinis munduras smarkiai purvinas

 12. Brolis parašė:

  Laba diena , Petrai Petrai aš galvojau , kad ledo ritulį žaidžia tik rimti vyrai , o tu pasirodo veliesi į tau nežinomus politinius žaidimus .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto