Antikorupcijos komisija kreipėsi į FNTT

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisija skundą dėl galimai netinkamo Bažnyčios paramos fondo naudojimo ir kitų su bažnyčios statyba susijusių dalykų persiuntė Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybai.
Konstatuota, kad komisijai išsiaiškinti skunde įvardytus faktus trukdo dokumentų išsaugojimo senaties terminai.  

„Santarvė“ jau rašė, kad po publikacijos viename internetiniame portale „Kunigo Zenono Degučio turtai palangiškiams bado akis – kokie aitvarai juos sunešė?“ mažeikiškis Virginijus Sungaila dėl galimai netinkamo Bažnyčios paramos fondo naudojimo ir kitų su bažnyčios statyba susijusių dalykų kreipėsi ne tik į šalies teisėsaugos institucijas, bet ir į Savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisijos pirmininkę Liną Rimkienę.
Kreipimesi teigiama, kad statybai buvo aukojamos nemažos sumos, siekiančios po kelis šimtus tūkstančių litų, tačiau pinigai nebuvę tinkamai apkaitomi. Esą nemažą dalį jų pervedė ir Savivaldybės įmonės.
Antikorupcijos komisijos pirmininkės buvo prašoma ištirti ir įvertinti straipsnyje apie Z. Degutį pateiktą informaciją, ar teisėtai buvo skiriama Savivaldybės bei Savivaldybės kontroliuojamų įmonių parama bažnyčiai, ar buvo teikiamos ataskaitos apie paramos panaudojimą.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto