Antikorupcijos komisijos akiratyje – Sporto centro klausimai

Į Antikorupcijos komisiją kreipėsi Savivaldybės tarybos narys Virginijus Sungaila. Nuotrauka autorės.

Savivaldybės tarybos antikorupcijos komisija nutarė pradėti tyrimą ir išsiaiškinti klausimus, susijusius su planuojamu statyti Sporto ir pramogų centru. Į Antikorupcijos komisiją kreipėsi Savivaldybės tarybos narys Virginijus Sungaila.
Šis prašymas yra pasiekęs ir Specialiųjų tyrimų tarnybą.

Nutarė pradėti tyrimą

Politikas komisijai priminė, kad Taryba buvo pritarusi tokį objektą pagal projektą „Kalvos“ statyti
Sedos g. 55, tačiau vėliau jis pakeistas, šį objektą dabar numatoma statyti Sedos g. 57. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos raštai byloja, kad tai padaryta Savivaldybės mero prašymu. Pakeistam projektui numatytas ir finansavimas iš valstybės investicijų programos.
V. Sungailos nuomone, kadangi vienašališkai, be Tarybos pritarimo, pakeistas adresas bei siūloma statyti blogesnės būklės Sporto ir pramogų centrą, tokie sprendimai galimai turi korupcijos apraiškų. Tarybos narys komisijos prašo nustatyti, kas vienašališkai priėmė tokius sprendimus, kodėl naujas projektas nebuvo aptartas su visuomene, nustatyti, kokiu Tarybos sprendimu vadovaujantis Savivaldybės administracija įpareigota rengti naują Sporto ir pramogų centro, adresu Sedos g. 57, statybos investicinį projektą ir kt.
Antikorupcija nutarė pradėti tyrimą ir kreiptis į Savivaldybės administraciją, merą ir kitas institucijas dokumentų, raštų, susijusių su šiuo objektu.

STT pasiekė prašymas

Antikorupcijos komisija yra sulaukusi ir Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos rašto. Ji prašo atsakyti, kokių veiksmų komisija ėmėsi, gavusi V. Sungailos prašymą.
Informuojama, kad šį prašymą yra gavusi ir STT. Pats Tarybos narys tikino, jog jo nesiuntęs, kažkas tai padaręs už jį.
Antikorupcijos komisija nutarė patenkinti STT prašymą ir išsiųsti turimus dokumentus, susijusius su Sporto ir pramogų centro planuojamomis statybomis.

10 Atsakymų į “Antikorupcijos komisijos akiratyje – Sporto centro klausimai”

 1. Sigitas parašė:

  Pagal pakeistą projektą net neverta pradėti statyti tokią dėžę. Tokie kompleksai turi būti reprezentaciniai, išskirtinės architektūros, kad miestas galėtų didžiuotis. Užtenka SWIFT arenos, dėžė be jokios išliekamosios vertės. Gerai kad pastatė tokiame užkampyje, primena logistikos sandėlius.

 2. Petras parašė:

  T. narys apie bet kokį darbą absoliučiai neturi net menkiausio supratimo, o kritikuoti pirmas. Aišku pats lengviausias darbas yra nieko realaus nedaryti, bet kritikuoti kitų darbus ir visada trikdyti tarybos posėdžius savo kvailais pasisakymais, nors apie nieką neturi supratimo. Tai išsiaiškink pirmiau dėl kokios priežasties pakeitė adresą. Ar jau ligoninės direktoriumi nebenori būti, ar per silpnas išsilavinimas?

  1. .. parašė:

   O tu turi koki tai supratimą Petrai? Jei ne tai patylėk ir skaityk straipsni iš naujo. Aiškiai pasakyta : be tarybos sutikimo , savavališkai kas neaišku tau dar .. pažeistas įstatymas todėl ir kreiptasi.. o gal tavo interesus užkliudė kad čia putojiesi?

  2. Pasiplok sau parašė:

   Ar nebūsit jūs kartais į kišenę centų gavęs kad čia taip ardotės? Dėl tokių kaip jūs ir reikia į anti korupcines įstaigas kreiptis. Tokiems kaip jūs viskas nusispjaut. „Svarbu aš, kitas aš ir mano kišenė“, ar ne taip? Pasiplokit sau dabar.

   1. to Pasiplok sau parašė:

    O tamsta ar nebūsite tas straipsnio herojus, kad taip „mandagiai“ čia viauksite? :-)))

    1. Pasiplok sau parašė:

     Ne, nebūsiu. Tiesiog erzina visokie maršistai komentaruose ir tiek

  3. Anonimas parašė:

   Visiškai jums pritariu. Apibūdinot 100 % teisingai. Visada tas, kas pats nieko nesugeba, puola kritikuoti kitus, kad paslėptų savo nesugebėjimą. .

 3. gėda Mažeikių mero pavaduotoja parašė:

  paskelbia žmonėms baubą ,,biurokratija“ ir visi iš karto turi susiprasti ir tylėti. Palaukite,Valstybės tarnybos įstatyme tokios sąvokos net nėra .Yra valstybės tarnautojai ,kurie tarnauja valstybės ir žmonių interesams. Tad ,kai tai supras mero pavaduotoja, kt. jos bauginami ,,biurokratai“ ,tada žmonės pasitikės valdžia tiek vykdomąją, tiek įstatymų leidžiamąją. Beje, nero pavaduotoja berods taip pat yra ir tarybos narė,o tai yra įstatymų leidžiamoji valdžia. Kiek jinai yra balsavusi už priimtus ,,biurokratinius“ teisės aktus, kurie mažeikių gyventojams trukdo įgyvendinti teisėtus savo lūkesčius? Štai ir baisus žodis,,biurokratija“.Drebėkite kaimiečiai…

 4. Taip taip parašė:

  Šaukia biurokratai, o paskui kodėl nedaro nieko, patys prisikabinedami prie kiekvieno žodžio. Paskui skundžia , tad visi darbai stovi ir taip kiekvienoje sferoje. Iniciatyvos visada buvo baudžiamos, geriau visus kritikuoti ir nieko pačiam nedirbti.

 5. Haha parašė:

  Jau kažkas sklypą buvo pasiruošęs panaudot, o čia pakeitė adresą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto