Antrajame etape – pirmoji krepšininkų pergalė

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Pirmąją pergalę antrajame Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybių etape iškovojo septynių stipriausiųjų komandų grupėje rungtyniaujantys Mažeikių krepšininkai.

Namuose – pergalė

Šeštadienį namuose „Mažeikių“ krepšininkai susigrūmė su „Palangos“ ekipa. Nuo pat rungtynių pradžios Aloyzo Rudžio auklėtiniai buvo nusiteikę ryžtingai ir tik pačioje kėlinio pradžioje leido varžovams išsiveržti į priekį vienu tašku. Tačiau po to jie jau perėmė iniciatyvą ir pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 16:11.
Antrajame kėlinyje mūsų krepšininkai savo persvarą padidino iki dvylikos taškų, po trečiojo kėlinio jie pirmavo jau dvidešimčia taškų, o rungtynes laimėjo rezultatu 84:61.
„Mažeikių“ ekipos žaidėjai pataikė net dvylika tritaškių metimų, o rezultatyviausiai atakavo Evaldas Šaulys, pelnęs 25 taškus, ir Šarūnas Vingelis, įmetęs 15 taškų.

Pralaimėjimą lėmė trečiasis kėlinys

Diena anksčiau mažeikiškiai rungtyniavo Vilniuje, kur žaidė su artimiausiais savo persekiotojais vietos „Perlu-MRU“.
Pirmoji rungtynių pusė mūsų ekipai susiklostė sėkmingai – po pirmojo kėlinio ji pirmavo vienu tašku, po antrojo rezultatas buvo 38:31 mažeikiškių naudai. Kaip vėliau teigė komandos treneriai, viską „sugriovė“ nesėkmingas trečiasis kėlinys, kurį vilniečiai laimėjo rezultatu 27:9. Prieš ketvirtąjį kėlinį „Perlo-MRU“ ekipa jau pirmavo vienuolikos taškų skirtumu. Šio skirtumo mūsų krepšininkams panaikinti nepavyko ir pralaimėta rezultatu 59:70.
Mūsų komandai 12 taškų pelnė jos kapitonas Darius Pakamanis. Kaip vieną iš pralaimėjimo priežasčių treneriai įvardijo neagresyvų žaidimą puolant – mūsų komanda metė tik aštuonis baudų metimus, o pataikė šešis.
„Mažeikių“ ekipa, iškovojusi 22 pergales ir patyrusi 9 pralaimėjimus, šiuo metu užima trečią vietą. Ji dviem pergalėmis atsilieka nuo antroje vietoje esančio Šakių „Vyčio“ ir keturiomis pergalėmis lenkia trečioje vietoje esantį Vilniaus „Perlą-MRU“.
Šį savaitgalį mažeikiškių laukai dvi dvikovos su penktoje vietoje esančiu Kauno „Žalgiriu-2” – penktadienį šios ekipos varžysis Kaune, šeštadienį – Mažeikiuose.