Apdovanoti rašinių konkurso „Atostogauk!“ dalyviai

Gitanos JAZDAUSKIENĖS nuotr.

Menų studija „Erdvė“ nuo rugsėjo mėnesio paskelbė rašinių konkursą „Atostogauk!“. Jame buvo siūloma dalyvauti jaunuoliams nuo 15 iki 29-erių metų.
Antradienį vyko baigiamasis šio rašinių konkurso renginys. Į jį pakviesti kūrinių autoriai, jų mokytojai ir visi, mėgstantys žodinę kūrybą.

Renginio metu keli menų studijos „Erdvė“ nariai pristatė savo kūrybą, skambėjo renginio svečių – Mažeikių krašto literatų ir menų mėgėjų sambūrio „Aura“ narių dainos. Konkurso rašinių autoriai pakviesti prisistatyti, papasakoti, kaip pradėjo kurti ir ką jiems reiškia kūryba.
„Visų jaunuolių rašinius mūsų komisija skaitė su pasimėgavimu, stebino autorių kūrybingumas, originalumas. Parašyta net viena pjesė, be to, konkursui pateiktas ir vienas humoristinis kūrinys“, – džiaugėsi menų studijos „Erdvė“ prezidentė Eglė Mažonienė.
Kadangi visų jaunuolių kūriniai buvo savaip įdomūs ir geri, visi apdovanoti simbolinėmis dovanėlėmis. Dovanėlėmis pagerbti ir mokytojai, skatinę rašinių autorius ir jiems padėję.
Geriausiu pripažintas Martyno Balsio iš Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos kūrinys, antra vieta atiteko Gretai Špokauskaitei (Mažeikių Gabijos gimnazija), trečią pelnė Agnė Saunoraitė (Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija). Skaitytojų simpatijų prizas, arba ketvirta vieta, atiteko Ugnei Kasperavičiūtei iš Merkelio Račkausko gimnazijos.

Gitanos JAZDAUSKIENĖS nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto