Apleistame pastate siautėjo ugnis

Gaisravietėje ugniagesiai gelbėtojai plušo apie dvi valandas. Autoriaus nuotrauka

Ketvirtadienio pavakarę trys ugniagesių gelbėtojų ekipažai skubėjo į Laižuvos pašonėje esančią Duobgirių vietovę – čia degė apleistas, negyvenamas pastatas.

Atokiau esantį degantį medinį pastatą gyventojai pastebėjo apie ketvirtą valandą vakaro ir iš karto pranešė skubios pagalbos telefonu. Į gaisravietę buvo išsiųsti Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, Laižuvos ugniagesių komandos ir kaimyninio Akmenės rajono Agluonos ugniagesių komandos ekipažai.
Atvykus į vietą, paaiškėjo, jog atvira liepsna dega ne tik pastatas, bet ir žolė. Liepsnas pavyko sutramdyti per pusvalandį, vėliau teko atlikti pastato ardymo darbus, kurie tęsėsi iki šešių vakaro. Per gaisrą išdegė namo sienos ir vidus, nudegė stogas, išdegė apie 20 arų žolės. Kas šio pastato savininkas, negalėjo pasakyti net artimiausi kaimynai. Pareigūnai nustatinėja, kodėl kilo gaisras.
Šiais metais mūsų rajone kilo palyginus nedaug gaisrų – registruoti tik 68 gaisrai, kai pernai per tą patį laikotarpį jų buvo 121. Tačiau šiais metais ugniagesiai gelbėtojai dažniau kviečiami gesinti gyvenamosios paskirties pastatus – šiemet buvo 28 tokie atvejai, pernai pastatų gesinta septyniais mažiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto