Apsilankymas Milano klube treneriui įrodė: viskas pasiekiama atkakliu darbu

Rimantė Jonušaitė supažindino mažeikiškį trenerį su savo darbu ir buitimi.

Futbolo treneris Ramūnas Daubaris kartu su Šiaulių moterų futbolo komandos „Gintra“ trenerių štabu keturias dienas praleido Milane. Mažeikiškis susitiko su šiame mieste rungtyniaujančia buvusia auklėtine Rimante Jonušaite ir pamatė, kaip veikia visoje Europoje garsus „AC Milan“ klubas.
Vos grįžusį iš kelionės trenerį pasiekė bloga žinia, kad R. Jonušaitė patyrė traumą ir šį sezoną žaisti vargu ar galės.

„AC Milan“ yra vienas sėkmingiausių Europos ir pasaulio klubų, įkurtas 1899 metais. Jo komanda septynis kartus yra laimėjusi UEFA Čempionų lygą, 18 kartų nugalėjo Italijos aukščiausios lygos (Serie A) čempionate, penkis kartus laimėjo Italijos taurę, tris kartus – Tarpžemyninę taurę.
R. Daubaris pasakojo: „Pirmą dieną stebėjome „AC Milan“ moterų komandos rungtynes, bet Rimantė jose nerungtyniavo – prieš tai ji buvo išvykusi žaisti už Lietuvos moterų rinktinę, todėl treniruotis su komanda negalėjo. Jai treneris pasakė iš anksto, kad šiandien nežais. Todėl Gintarė mus supažindino su savo buitimi. Ji gyvena apartamentuose netoli klubo bazės, turi savo atskirą kambarį, atvykti į stadioną jai trunka kelias minutes. Dienotvarkė paprasta – kartą per dieną visa komanda maitinama, vyksta rytinė treniruotė, po to – laisvas laikas, tada mažeikiškė mokosi nuotoliniu būdu. Taip derina mokslus su sportu“, – pasakojo treneris.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Klubo muziejus lietuvius pasitiko įspūdinga taure, Ramūnas Daubaris – pirmas iš dešinės. Nuotraukos iš asmeninio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto