Aptartos miesto kvartalų sutvarkymo vizijos

Rugsėjo mėnesį visuomenei bus pristatyta Sodų ir Gabijos kvartalų renovacijos vizualizacija. Autorės nuotr.

Praėjusią savaitę posėdžiavo kvartalų energinio efektyvumo didinimo programos įgyvendinimo priežiūros komitetas: kalbėta šios programos įgyvendinimo dviejuose kvartaluose eigą, informuota apie daugiabučių gyvenamųjų namų ir kiemų renovacijos darbus.
Galutinis kvartalų urbanistinės vizijos variantas visuomenei ir užsakovams bus pristatytas rugsėjo mėnesį.

Kvartalinė renovacija apima ne tik pavienių namų modernizavimą – kartu sutvarkomas gatvių apšvietimas, inžinerinė infrastruktūra, vaikų žaidimų ir automobilių stovėjimo aikštelės, taip pat įrengiami dviračių takai, sukuriamos laisvalaikio zonos.
Kvartalų energinio efektyvumo didinimo programa, skatinanti daugiabučius modernizuoti grupėmis ir ištisais kvartalais, Lietuvoje pradėta 2015 m. Prieš keletą metų prie šios programos prisijungė ir Mažeikiai.
Praėjusią savaitę vykusio kvartalų energinio efektyvumo didinimo programos įgyvendinimo priežiūros komiteto, kuriam vadovauja Savivaldybės mero pavaduotoja Rūta Matulaitienė, posėdyje diskutuota apie rengiamo Gabijos ir Sodų kvartalų atvirųjų erdvių ir viešosios infrastruktūros sutvarkymo vizijas.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

4 Atsakymai į “Aptartos miesto kvartalų sutvarkymo vizijos”

 1. Laurynas parašė:

  Tai, kad blemba, jei atsimenat, ziema pradejo tvarkyt duobes i ivaziavimu i kiemus, kai arba minusas arba dregme..zvenge visi kad cia po menesio vel reiks remontuot, o tas klounas administracijos direktorius viesame interviu dar atsake (berods ir Santarve rase) – tipo mazdaug ka jus cia ismanot, prie tokiu salygu specialistai naudoja tam tikras medziagas ar ten kazka, kad laikytu, tai jokio skirtumo tas oras, bus gerai sutvarkytra..nu ir ka, atejo pavasaris ir ragas, vel tos pacios duobes :D :D atlaike 2 meneseius tas ju „darbas“..

 2. šep parašė:

  Kad įvažiuoti į daugiabučių namų kiemus reikalingas BTRas, ar BMP, joparasatė…:)

 3. Anonimas parašė:

  Vakar teko įvažiuoti į Daukšos 52 kiemą. Jau tikrai maniau, kad čia ir pasiliksiu. Visada buvau įsitikinęs, kad baisesnių kiemų, kaip Ventos gatvės kiemuose nėra, bet, pasirodo, yra. Mažeikiuose jokio karo nėra, o kiemai kaip po bombardavimo.

 4. pokyčiai po pokyčių parašė:

  arba rekonstrukcija po rekonstrukcijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto