Aptartos sunkiai auklėjamų vaikų keliamos problemos

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Mažeikių rajono savivaldybėje posėdžiavo Darbo grupė. Siekta aptarti vyraujančias problemas ir apgalvoti, kokios priemonės padėtų vaikams, galimai nukentėjusiems nuo smurto. Buvo nagrinėjamas pagalbos prašymas, gautas iš Mažeikių rajono bendruomeninio pagalbos vaikams centro.

Teisėsaugos, vaikų teisės ir interesus ginančių institucijų atstovai kartu su psichologais bei socialinių reikalų specialistais aptarė prašyme nurodytas problemas, susijusias su Mažeikių rajono bendruomeninio pagalbos vaikams centro auklėtinių netinkamu elgesiu, nuolatiniais pabėgimų atvejais bei įvairiomis priklausomybėmis.
Buvo ieškoma šių problemų sprendimo būdų. Pasiūlyta sunkiai auklėjamus vaikus pagal galimybes išskaidyti į kitas panašias įstaigas ar šeimynas, nes kai jie būna atskirai nuo savo „bendrų“, elgesys pagerėja. Tuomet dažniausiai jie sutinka gydytis nuo priklausomybių bei nebeturi noro bėgti iš įstaigos.
Taip pat nutarta išsiaiškinti, ar būtų galimybė į Mažeikių rajono bendruomeninį pagalbos vaikams centrą pasikviesti papildomų specialistų, kurie vaikams teiktų psichologinę pagalbą.
Kalbėta ir apie minėto centro vaikų laisvalaikį ir užimtumą.

4 Atsakymai į “Aptartos sunkiai auklėjamų vaikų keliamos problemos”

 1. to Vardas parašė:

  Supraskite, raudonoji senolė turi parodyti, kad kažką dirba ir už tai „kuklų“ priedą prie pensijos gauna. Tai ir posėdžiauja. O kad tie posėdžiai jokios naudos neduoda, senutė nesupranta. Ką padarysi, toks amžius.

 2. Kaimynas parašė:

  Tai kas nukentėjo nuo smurto? Centro vaikų laisvalaikį ir užimtumą mes matom dieną naktį! Ten jau ne darbo grupės o paties ministro reikia!

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  KIEK TUSCIAI IR BEREIKALINGAI SEDIMA IR TIK LOJAMA… IR KIEK ISLAIKYT TUNDRU REIKIA…

 4. rašinėlis parašė:

  Įdomiai Santarvė rašo info- nėra net straipsnio autoriaus. Ar ten ne žurnalistai rašo? O ir pats tekstas kaip apie orą :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto