Apvogtos juvelyrinių prekių ir tabako parduotuvės

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ankstų penktadienio rytą vagys, pademonstravę išradingumą, apvogė dvi pagrindinėje miesto gatvėje esančiame prekybos centre įsikūrusias parduotuves – juos sudomino juvelyrika ir tabako gaminiai.
Kaip informavo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Greta Frajerytė, laikotarpiu nuo pusės penkių iki pusės šešių ryto Žemaitijos gatvėje, prekybos centro sienoje išpjovus angą ir patekus į vidų, buvo sudaužytas juvelyrinių prekių parduotuvės vitrinos stiklas.
„Vagišiai iš šios parduotuvės pagrobė juvelyrinių dirbinių. Taip pat buvo išdaužtos ir kitos šiame pastate esančios parduotuvės vitrinos stiklinės durys ir pavogtas nenustatytas kiekis tabako gaminių“, – informavo atstovė spaudai.
Padaryta turtinė žala nustatinėjama, įtariamieji kol kas neišaiškinti. Mažeikių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės, įsibraunant į patalpas ar saugomą teritoriją, už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

2 Atsakymai į “Apvogtos juvelyrinių prekių ir tabako parduotuvės”

  1. Vardas parašė:

    O ką apsauga veikė? Tokios patalpos nėra saugomos saugos tarnybų???

  2. RENATA parašė:

    Mažeikių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės, įsibraunant į patalpas ar saugomą teritoriją, už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų. Arba, arba policijai nepavyks nustatyti pažeidėjų… :-)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto