Ar domitės Mažeikių garbės piliečio rinkimais?

Mūsų rajone kasmet renkamas Mažeikių garbės pilietis. Tokio titulo žmogus nusipelno už prasmingus darbus, atsidavimą gimtajam kraštui.
Gatvėje sutiktų mažeikiškių klausėme, ar jie domisi šiais rinkimais ir ar, jų manymu, tokie rinkimai prasmingi.

Jadvyga GUSTAUSKIENĖ. Nuotraukos Sigito STRAZDAUSKO

Jadvyga GUSTAUSKIENĖ, dirba parduotuvėje:
– Mažeikių garbės piliečių rinkimais nesidomiu. Šiemetinio nė vieno kandidato nežinau, todėl sunku pasakyti, už ką balsuočiau. Šiaip garbės piliečio vardo yra vertas tas, kas padeda kitiems žmonėms.
Esu girdėjusi apie norvegės verslininkės pagalbą vaikų našlaičių ir senelių globos namams. Taigi, gal jai ir atiduočiau savo balsą.
Šiaip manau, kad yra mažai informacijos apie šių žmonių darbus. Nors kai domiesi, tai ir randi tos informacijos.

Rimantas KRIVICKAS. Nuotraukos Sigito STRAZDAUSKO

 Rimantas KRIVICKAS, laikinai nedirbantis:
– Nors gyvenu kaime, o į Mažeikius atvažiuoju aplankyti sergančios mamos, apie garbės piliečių rinkimus jau teko girdėti. Jeigu žmogų išrenka nominantu, tai, vadinasi, jis to nusipelno. Juos juk renka ne šiaip sau, o už gerus darbus.
Savo balsą atiduočiau vaikus remiančiai norvegei. Manau, prasminga tuos žmones įvertinti, kad jie ir toliau dirbtų, garsintų Mažeikių vardą ir pagelbėtų kitiems.

Bronius KONTENIS. Nuotraukos Sigito STRAZDAUSKO

 Bronius KONTENIS, senjoras:
– Šį tą esu girdėjęs apie kasmet renkamą Mažeikių garbės pilietį. Nors įprastai nuomonės apie tai neturiu ir nebalsuoju, iš šiemetinių kandidatų pasirinkčiau kraštietį poetą Algimantą Mikutą. Esu skaitęs jo eilėraščių, savo darbais jis garsina Mažeikius.
O šiaip man nelabai ir svarbu, ką išrinks.

Ilona GRINIENĖ. Nuotraukos Sigito STRAZDAUSKO

 Ilona GRINIENĖ, ūkininkė:
– Apie garbės piliečių rinkimus girdėjusi esu, bet pati niekada nebalsavau. Man tie rinkimai nėra aktualūs. Kam reikia, kam įdomu, tas tegul ir renka.
Dabar didžiausia problema yra su vaikų namais, todėl paskatinti reikėtų tą verslininkę iš Norvegijos, kuri juos remia. Tas paskatinimas nėra beprasmis, svarbu, kad tik atsirastų daugiau gerus darbus darančių žmonių.

Lina KESMINIENĖ. Nuotraukos Sigito STRAZDAUSKO

 Lina KESMINIENĖ:
– Girdėjau, kad kasmet kokiam nors iškiliam, veikliam žmogui yra suteikiamas miesto garbės piliečio vardas. Manau, kad išrinkti tokį žmogų yra prasminga. Aš būčiau už A. Mikutą, nes jis yra kilęs iš Mažeikių. O kitų kandidatų nelabai žinau.

Algis SIMONAVIČIUS. Nuotraukos Sigito STRAZDAUSKO

 Algis SIMONAVIČIUS, buvęs pareigūnas:
– Nežinau, kam geriau nuo to, kad tas garbės pilietis išrenkamas. Galbūt tam žmogui, kai jį išrenka, paskelbia garbės piliečiu, ir yra malonu. Nelabai žinau, ar čia, Mažeikiuose, yra tų labai nusipelniusių.
Šiemetinių kandidatų nežinau, nelabai domiuosi ir negirdėjau apie jų nuveiktus darbus. Galbūt tai ir puikūs, nusipelnę, garbingi žmonės, tačiau tvirtos nuomonės negalėčiau pasakyti.

10 Atsakymų į “Ar domitės Mažeikių garbės piliečio rinkimais?”

 1. , parašė:

  gėda Mažeikiams,kad taip negarbingai išrinko ruginį,kuris nevertas to vardo,o savivalgybė Norvegės balsus perkėlė ruginiui

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  oi vargšas ruginis vaikščiojo po kaimą ir prašė,kad už jį balsuotų,skambino telefonu,patikrinkit išklotinę ir pamatysit

 3. m parašė:

  gėda savivaldybei,kad paskelbė melagingus skaičius ,Norvegės balsus perkėlė ruginiui

 4. ohho parašė:

  Kai tik žmogus už kažka pastebimas tuoj pilasi paplavos. sakau tai turint galvoje Alberto R. pristatymą garbės piliečiui, kiek jau buvo panašiu atveju musu rajone. Kai žmonems pavydas bambą baigia sugraužti. Tik nezinojau kad tokia varkšė liko antroji duktė.

 5. , parašė:

  jei netikit tai pasidomėkit dėl dukros mirties ,kitai dukrai pasakė,kad jis nelaidos tegu valstybė laidoja,o kai kita dukra palaidojo jis pasiglemžė mirusiosios turtą

 6. Levanidas parašė:

  Domiuosi Mažeikių garbės piliečio rinkimais. Ir esu nusprendes balsuoti už Algimantą Mikutą. Esu skaites jo pačias pirmases eiles dar mokydamasis Mažeikių vidurinėje mokykloje. Jo Tėvelis buvo mūsų darbų mokytojas. Kviečiu Mažeikiečius balsuoti už mažeikietį.

 7. Skaitytoja parašė:

  Labai keisti tie paistalai apie neva „skriaudziama“ pirmaja seima, idomu kas juos skleidzia? As balsavau uz p. Alberta, kuris ne tik puikiai zino Mazeikiu krasto istorija, bet ir savo darbais ja prikelia is uzmarsties. Beje, ka gali nuskriausti zmogus, kuriam jau virs 80 metu?! Ar ne geda tiems, kurie skleidzia tokius gandus…

 8. kazkas naujo parašė:

  apie Ruginį ir jo pirmą šeimą girdžiu pirmą kartą, bet jei taip yra, tai jis tikrai nevertas šio vardo ir net tremtinių vėliavos nešioti… Atiduok, Albertai, jei esi garbingas žmogus, ją kam nors kitam, labiau vertam. O šiaip nematau nė vieno, kuris būtų vertas Garbės piliečio vardo. Tai kam tokį ir rinkti?

 9. ,m parašė:

  ne vien tik krašto istorija reikia domėtis,bet ir šeimą mylėti,neskriausti,o Ruginis labai skriaudžia pirmos santuokos šeimą

 10. Pilietis parašė:

  AŠ TIK UŽ ALBERTĄ RUGINĮ.Nes Jis ne tik Mažeikių krašto tikrąją istoriją prikelia iš užmaršties,bet ir visos LIETUVOS. ŠITAS ŽMOGUS SENIAI TURĖJO BŪTI MAŽEIKIŲ GARBĖS PILIEČIU.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto