Ar domitės rinkimų kampanija?

 

Artėja reikšmingas politinis įvykis – Seimo rinkimai. Kiekvieno piliečio, neabejingo savo šalies gyvenimui, akys vis labiau krypsta į kandidatuojančiųjų sąrašų, jų programas. Tuo labiau kad dviejose apygardose gyvenantys mažeikiškiai galės rinktis net iš 25 kandidatų.
„Santarvė“ kalbino gatvėje sutiktus mažeikiškius ir miesto svečius, ar domisi rinkimų kampanija ir ar jiems aktualūs yra rinkimai?

Gedas DOVIDOVAS. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Gedas DOVIDOVAS, dirbantis užsienyje:
– Gyvendamas užsienyje truputį atsilikau nuo politikos įvykių, todėl nelabai galiu ką pakomentuoti.
Kiek teko girdėti, žmonės Lietuvoje labai nusivylę, ir tikiu, kad dauguma jų neateis net balsuoti.
Gyvenu Anglijoje dvylika metų ir galiu pasakyti, kad ten sunkmetis taip pat palietė visus, kaip ir  Lietuvą. Bet tai nereiškia, kad žmonės neprivalo balsuoti. Kaip tik, manau, turėtų elgtis atvirkščiai: gal kada nors ir mes pasieksime teigiamų pokyčių.

 

 

Steponas. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.l

Steponas (savo pavardės skelbti nenorėjo), darbų vadovas:
– Šį kartą dar nebuvo laiko pasidomėti rinkimais, nes esu labai užsiėmęs. Šiaip kiekvieną kartą einu balsuoti. Einu tik todėl, kad atlikčiau savo pilietinę pareigą, nes, atvirai pasakius, netikiu balsavimo rezultatais.

 

 

 

 

Birutė RAMOŠKIENĖ. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Birutė RAMOŠKIENĖ, bedarbė:
– Dar neapsisprendžiau, už ką balsuoti. Žinau, kad šiais metais labai daug kandidatuojančiųjų, bet man dar trūksta informacijos. Mano pastebėjimu, per praėjusius rinkimus jos buvo daugiau.
Nors prieš rinkimus visi politikai gražiai kalba, bet vis tiek už juos reikia eiti balsuoti. Negalime būti visiškai abejingi, nes nuo mūsų pačių daug kas priklauso.

 

 

Regina KAUPIENĖ. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Regina KAUPIENĖ, konditerė:
– Galiu pasakyti, kad šiais metais yra be galo daug pretendentų į politiką. Apie rinkimus informacijos yra pakankamai, politikų gražių pažadų – taip pat pakankamai.
Visuomet jaučiau simpatiją vienai partijai, bet dar negaliu pasakyti, ar balsuosiu būtent už ją.

 

 

 

 

Genė GIEDRAITIENĖ. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Genė GIEDRAITIENĖ, pensininkė:
– Uždavėte sudėtingą klausimą: dar neapsisprendžiau, už ką balsuosiu. Juk yra laiko ir dar svarstau, renkuosi. Juolab kad šiais metais man trūksta informacijos apie kandidatuojančius politikus.  Nepalyginsi, kaip būdavo anksčiau…
Teks tartis su vaikais – jie protingesni už mane ir tikiuosi, kad patars. Nors, kita vertus, vis tiek jų visų panašiai gražūs pažadai.

 

 

 

 

Antanas NORKUS. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Antanas NORKUS, darbininkas:
– Atkreipiau dėmesį, kad vis daugėja politikų pasisakymų, prisistatymų, pažadų.
Nors ir esu labai nusivylęs dabartiniu gyvenimu, bet balsuoti vis tiek eisiu. Dar neturiu nuomonės, už ką atiduosiu savo balsą.
Kategoriškai galiu pasakyti, kad negalima nebalsuoti, nes nežinia, kur bus panaudotas biuletenis.

4 Atsakymai į “Ar domitės rinkimų kampanija?”

 1. ikis parašė:

  Iskur zinai kaip as elgiuosi?

 2. To ikis parašė:

  Labai kvailai elgiesi.

 3. Ikis parašė:

  Jei norite balsuoti pries dauguma,tai balsuokite uz kazka maza,nepopuliaru.

 4. AS parašė:

  NESVARBU UZ KOKIA PARTIJA BALSUOSI VISTIEK I TA PARTIJA KURI LAIMES RINKIMUS ILYS TIE KURIU NORIMA ATSIKRATYT, TAI KAM BALSUOT? JEI BUTU BALSUOJAMA KONKRECIAI UZ ASMENI TADA TAIP VALIO PIRMAS EINU BALSUOT O DABAR NAUDOS JOKIOS, LAKSTO JIE TEN IS PARTIJOS I PARTIJA IR TUO VISKAS PASIBAIGIA .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto