Ar elektriniai dantų šepetėliai geriau išvalo dantis?

Šiais laikais net kasdieniai daiktai yra technologiškai pažangūs. Todėl nenuostabu, kad elektrinis dantų šepetėlis su įmontuotu laikmačiu ir įvairiais režimais padeda užtikrinti tinkamą burnos higieną daug lengviau nei įprastas rankinis dantų šepetėlis. Tačiau, kai reikia įsigyti elektrinį dantų šepetėlį, daugelis iš mūsų vis dar skeptiškai žiūri į jį. Ar elektriniai dantų šepetėliai tikrai geresni už rankinius dantų šepetėlius? Pasinaudokite toliau pateikta informacija ir sužinokite tai patys.

Elektriniai dantų šepetėliai turi daugiau privalumų, palyginti su įprastais dantų šepetėliais

Naudojant rankinius dantų šepetėlius sunku laikytis tinkamos dantų valymo technikos ir odontologų rekomenduojamo 2 minučių dantų valymo laiko. Dėl to negalime tinkamai prižiūrėti ir valyti dantų. Elektriniuose dantų šepetėliuose yra įmontuotas laikmatis, todėl lengva kontroliuoti odontologų rekomenduojamą dantų valymo laiką.

Kai kuriuose elektrinių dantų šepetėlių modeliuose, pagamintuose naudojant svyruojančių ir besisukančių impulsų technologiją, taip pat yra įmontuotas slėgio jutiklis, kad dantys ir dantenos būtų apsaugotos nuo pernelyg stipraus dantų valymo.

Elektriniuose dantų šepetėliuose galima pasirinkti kelis režimus, įskaitant kruopštų valymą, dantenų priežiūrą, balinimą, švelnų valymą ir liežuvio valymą. Dantenų priežiūros režimas švelniai masažuoja ir stimuliuoja audinius, kad būtų užtikrinta tinkama priežiūra. Švelnaus valymo režimas sumažina judesių greitį ir užtikrina švelnesnį valymą, kuris ypač naudingas tiems, kurie turi problemų su jautriomis burnos vietomis. Balinimo režimu keičiasi šepetėlio judesių greitis, todėl dantys poliruojami ir tampa baltesni. Liežuvio valymo režimas primena, kad reikia išvalyti liežuvį, kad burnos kvapas būtų gaivesnis.

Apskaičiuota, kad tokio tipo prietaisai net 100 % padidina dantų valymo efektyvumą, palyginti su tradiciniais metodais. Kas turi įtakos šiam rezultatui?

  • Tikslumas – elektriniai dantų šepetėliai daug kruopščiau nei rankiniai pašalina apnašas nuo dantų ir nuvalo maisto likučius iš tarpdančių tarpdančių tarpų, todėl ribojamas kenksmingų bakterijų vystymasis.
  • Greitis – dėl žaibiškų valymo judesių sutrumpėja visas dantų valymo procesas, tačiau jis vis tiek yra labai veiksmingas.
  • Universalumas – dėl keičiamų antgalių prietaisas gali sėkmingai tarnauti visiems šeimos nariams.

Renkantis tinkamą modelį patartina vadovautis individualiais poreikiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto