Ar ilgasis savaitgalis būtų geriau?

Vyriausybei nusprendus atsisakyti buvusios praktikos – perkelti tarp laisvadienių ir savaitgalių įsiterpiančias darbo dienas į artimiausią šeštadienį, – sumažėjo ilgųjų savaitgalių skaičius. Tai pajutome šiemet minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.
„Santarvė“ teiravosi mažeikiškių, ar juos tenkina naujoji tvarka.

Nijolė SMULKIENĖ. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Nijolė SMULKIENĖ,
laiškininkė:

– Ilgą laiką dirbau tokį darbą, kuriame nebuvo įmanoma laikytis nuolatinio darbo bei poilsio režimo. Todėl Vyriausybei nusprendus nebeperkelti poilsinių, mano asmeniniam gyvenimui tai neturi jokios įtakos.
Sakyčiau, kad dabar yra netgi geriau, nes per didelis laisvadienių skaičius tikrai nieko gero neatneša.

 

 

 

Anželika NAGALIAUSKIENĖ. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Anželika NAGALIAUSKIENĖ,
namų šeimininkė:

– Mano manymu, dabar žmonėms yra daug nepatogiau nei kad buvo anksčiau. Manyčiau, kad daug geriau atidirbti, bet turėti kelias poilsio dienas iš eilės.
Jeigu kas nors mano, kad dabar mūsų žmonės mažiau svaiginsis, tai galiu kategoriškai tai paneigti. Nemanyčiau, kad bus kokia nors nauda ir valstybės biudžetui…

 

 

 

Renata MAJAUSKIENĖ. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Renata MAJAUSKIENĖ,
valytoja:

– Suprantama, kad yra visokių nuomonių, bet aš asmeniškai patenkinta, kad priimtas toks sprendimas. Man svarbiausia, kad nebereikės atidirbinėti už suteiktus laisvadienius.

 

 

 

 

 

Vladas D. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Vladas D. (pavardės skelbti
nenorėjo), elektrikas:

– Mano nuomone, anksčiau buvo geriau. Nesuprantu tokio darbo, jo efektyvumo, kai vieną dieną švenčiama, kitą dirbama, ir vėl – švenčiama.
Be to, manau, kad dauguma mūsų nori dažniau aplankyti toliau gyvenančius savo artimuosius.
Nesutikčiau su tais, kurie teigia, kad ilgi savaitgaliai skatina alkoholio vartojimą ar panašiai. Kurie neturi saiko, tie niekada jo ir neturės!

 

 

Antanas BUČYS. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Antanas BUČYS,
elektromontuotojas:

– Man asmeniškai geriau, kad dabar nebereikia atidirbti už suteiktą poilsio dieną. Be to, kad ir norėčiau – niekur išvažiuoti negaliu, nes negaliu palikti namų be priežiūros.
Sakyčiau, jog Vyriausybė priėmė teisingą sprendimą, kad nebereikia kaitalioti šventinių bei poilsio dienų – kaip jau yra kalendoriuje surėdyta, tegul taip ir lieka!

 

 

 

Remigijus VILKAS. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Remigijus VILKAS,
santechnikas:

– Neturiu jokio supratimo, kokiu tikslu Vyriausybė nusprendė nebeleisti perkelti darbo dienų. Tačiau mano nuomone, per ilgi savaitgaliai kenkia ir dirbantiesiems, ir mūsų šalies ekonomikai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto