Ar jau ruošiatės artėjantiems mokslo metams?

Artėjanti Rugsėjo pirmoji moksleivių ir darželinukų tėvus verčia varstyti prekybos centrų ir kitų parduotuvių duris, ieškant mokymosi priemonių, drabužių ir kitų svarbiausių prekių.
Mažeikiškių klausėme, ar likus mažiau nei mėnesiui iki naujųjų mokslo metų jie jau rūpinasi būtiniausiomis priemonėmis savo atžaloms, kur jų ieško ir kiek skaudžiai apsipirkimas smogia šeimos biudžetui.

Renata JANKEVIČIENĖ,
pardavėja:
– Rugsėjo pirmajai jau ruošiamės. Mano atžala eis į penktą klasę, todėl pinigų išleidžiame nemažai. Vis dėlto vaikui norisi nupirkti kažką geresnio, todėl labiau orientuojuosi į kokybę, o ne į kainą.
Vykstančiomis akcijomis nelabai domiuosi, galima kokią smulkmeną nupirkti, bet tų prekių kokybė labai prasta, nes dažniausiai nusipirkus pigią prekę reikia antra tiek sumokėti.
Šiek tiek turime priemonių iš praėjusių metų, bet vaikas išeina iš pradinių klasių, tai dar nežinau, ko reikės.


Vadimas SIMANOVAS,
„ORLEN Lietuva“ darbuotojas:
– Kol kas naujiems mokslo metams vaiko neapipirkau, nes daug daiktų turime iš praėjusių metų. Įsigijome tik keletą mokymosi priemonių.
Daiktus vaikui perku ir aš, ir žmona, bet kiek tiksliai pinigų išleidžiame, nežinau.
Dažniausiai prekių mokyklai ieškome prekybos centruose, bet ieškome tik kokybiškų daiktų.


Algirdas GARALIS,
verslininkas:
– Mano vaikai jau suaugę, tačiau turiu anūkų, iš kurių du kol kas darželinukai, o vieną jau išleidžiame į pirmą klasę. Vaiką išleisti į mokyklą yra labai sunku. Žmonės turi susiveržti diržus, nes norint normaliai apsipirkti, vienam vaikui reikia išleisti apie 500 litų. Gerai, kad šiek tiek pinigais paremia valstybė.
Vaikai anūkams priemones pirko Klaipėdoje, ten pasisekė, nes dabar daug akcijų, o ten ir pigiau nei Mažeikiuose. Aišku, norisi ir kokybės, ir geros kainos, bet, pavyzdžiui, kokybiškų drabužių už nedidelę kainą galima rasti tik dėvėtų drabužių parduotuvėse.


Sandra BUTNORIENĖ:
– Jau apsiperkame. Pinigų išleidžiame nei daug, nei mažai. Ką tik pirkome priemones mano dvyliktokei dukrai ir šeštokui sūnui, išleidome apie 200 litų, bet kol kas nusipirkome tik smulkmenų.
Pernelyg pinigų neskaičiuojame, jei kažko reikia, tai ir nusiperkame, nes rugsėjis vis tiek neišvengiamai artėja.
Kažkokių specialių akcijų nelaukiame, tačiau apsipirkti renkamės didmiesčius – Vilnių ar Klaipėdą.


Kristina STIKLICKIENĖ,
medikė:
– Mano dukrytė šiais metais jau eis į paruošiamąją klasę, todėl jau ruošiamės. Jau perkame ir drabužėlius, ir priemones, šiek tiek priemonių įsigijome anksčiau. Abu su vyru esame dirbantys, dar gauname paramos iš valstybės, todėl šeimos biudžetas labai nenukenčia.
Esu iš Kauno, todėl dažniausiai apsiperkame mano mieste esančiose bazėse. Stengiamės suderinti kainos ir kokybės santykį, tačiau kokybė yra svarbiau, kai perki svarbias prekes, pavyzdžiui, batus.


Petras GINEITIS,
bedarbis:
– Mano vaikai jau suaugę, tačiau turiu nemažai anūkų – vienas dar tik pradės eiti į mokyklą, kiti mokosi ir trečioje, ir devintoje klasėse. Pastebėjau, kad mano vaikai jau ruošia savuosius mokyklai – perka priemones. Nežinau, ar daug išleidžia, tačiau anūkai aprengti, visas priemones turi.
Apsipirkti jie vyksta į Šiaulius, kur yra daugiau kokybiškų prekių, ne kaip seniau, kai nebūdavo iš ko rinktis.

Rytis SAVICKIS
Sigito STRAZDAUSKO nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto