Ar po atostogų jau įpratome mokytis?

Baigėsi vasara. Jau pora savaičių, kaip daugelis iš mūsų nerūpestingas atostogų dienas iškeitė į rimtą darbą – mokslus. Klausėme mokinių, kaip jie jaučiasi grįžę į mokyklą? Ar jau „įsivažiavo“ į naują gyvenimo ritmą ir ar supranta, jog jau reikia mokytis?Monika Kaminskytė,
M. Račkausko
gimnazija, 1c kl.:
– Kol kas dar sunku priprasti prie naujo tempo, bet jau po truputį pratinamės. Šiais metais mane moko daug naujų mokytojų, todėl stengiuosi prie jų priprasti, prisitaikyti. Kol kas viskas gerai.

Laura Daučiūnaitė,
M. Račkausko gimnazijos
vienuoliktokė:
– Be galo sunku įsivažiuoti į mokslus. Buvai pripratęs sėdėti namuose prie TV ir nieko neveikti, o dabar užgriuvo krūvos namų darbų. Žinoma, vis dar norisi kur nors nueiti, pabūti su draugais, bet juk sprendžiama tavo ateitis, todėl tenka daug dirbti nuo pat pirmų dienų.

Renatas Zubenas,
„Gabijos“ gimnazijos
dvyliktokas:
– Kol kas dar gerai neįsivažiavau, bet po truputį pradedu rimtai kibti į mokslus. Kadangi esu abiturientas – dirbti reikia pradėti nuo pat pirmų dienų. Kol kas viskas šaunu, mokslai sekasi gerai.

Severija Buivydaitė,
M. Račkausko gimnazijos
dvyliktokė:
– Aš mokykloje dar tik dvi dienos, bet kadangi esu dvyliktokė, nori nenori jau pirmom dienom reikia kibti į mokslus. Kol kas didelio krūvio nejaučiu. Manau, mokiniai turi pakankamai laiko ne tik mokslams, bet ir laisvalaikiui.

Žydrūnas, Viekšnių vidurinės
mokyklos dvyliktokas:
– Jau rugsėjo pirmąją supratau, kad šiemet teks stipriai kibti į mokslus. Vis dėlto paskutiniai metai, todėl nuo pirmų dienų pradėjau mokytis. Esu pasiryžęs šiemet pasistengti. Atostogas nesunku buvo pamiršti, nes per jas ilsėjausi mažai – dirbau įvairiose vietose.

Martynas, šeštokas:
– Šiemet mokytis daug sunkiau nei pernai. Daug užduoda dirbti namuose, namų darbus ruošiu ir po 3 valandas. Nežinau, kaip visur suspėti, nes dar užsiimu užklasine veikla.

Kalbino
Aurelija JONUŠAITĖ
Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto