Areštinėje „atvėso“ prieš artimuosius smurtavę vyriškiai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitės statistika

Mažeikių rajono policijos komisariato atstovė spaudai Violeta Grigaitienė informavo, kad praėjusią savait ę Mažeikių rajono policijos komisariate užregistruota 218 informacinių pranešimų. Policija pradėjo 18 ikiteisminių tyrimų.
Ji taip pat informavo, kad į Operatyvaus valdymo padalinį pristatyta 18 asmenų, įvykdžiusių nusikalstamas veikas arba administracinius teisės pažeidimus, iš jų 6 buvo neblaivūs. Penkiolika pažeidėjų uždaryta į laikino sulaikymo patalpas, o šeši – į areštinę.

Nevaldė nei rankų, nei liežuvio

Ši savaitė taip pat prasidėjo ikiteisminiais tyrimais, kurių pagrindiniai veikėjai – smurtautojai –  atsidūrė areštinėje.
Pirmadienį, apie šeštą valandą vakaro, viename iš Tirkšlių miestelio namų keturiasdešimt aštuonerių metų neblaivus V. J. mažamečio vaiko akivaizdoje grasino susidoroti savo devyniolikmečiam sūnui ir žmonai. Smurtautojas buvo uždarytas  į areštinę.
Tą patį vakarą neblaivus vyriškis kumščiais mosikavo viename iš Naftininkų gatvės butų. Keturiasdešimt vienerių E. B. kilusio konflikto metu kelis kartus sudavė į veidą vienuolika metų  vyresnei sugyventinei ir nežymiai sužalojo. Smurtautojas buvo uždarytas į areštinę.
Areštinėje atsidūrė ir Mažeikių rajono gyventojas R. J. Dvidešimt dvejų metų jaunuoliui reikėjo nurimti po to, kai Purvėnų kaime smurtavo prieš savo motiną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto