80-metė reivytiškė nesiskiria su daina

Stanislava Šalkauskienė sulaukė dėmesio ir iš kolektyvo, ir iš seniūnijos bei bendruomenės atstovų. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Ilgametė Urvikių kultūros centro folkloro ansamblio „Ašvija“ dainininkė Reivyčiuose gyvenanti Stanislava Šalkauskienė švenčia 80-ies metų jubiliejų.

Šventės proga savo kolegę pasveikinti susirinko visas kolektyvas. Už gražiai nugyventą gyvenimą, aktyvią veiklą, begalinę energiją, pagalbą žmonėms, gerumą, nuoširdumą močiutei dėkojo Urvikių kultūros centro direktorė Vita Černookienė. Ji jubiliatei įteikė rajono savivaldybės mero Antano Tenio bei Urvikių kultūros centro padėkos raštus.
Gražių žodžių S. Šalkauskienei negailėjo Reivyčių seniūnas Stanislovas Putelis ir bendruomenės pirmininkė Brigita Momgaudienė.
Jubiliatė dėkojo ją sveikinusiems žmonėms, džiaugėsi, kad sulaukusi tiek metų dar gali būti naudinga, gali dainuoti, kad kolektyvas jai yra draugiškas ir palankus.
Nuskambėjus „Ilgiausių metų“, šventės dalyviai traukė dainas, bendravo.

Stanislava Šalkauskienė sulaukė dėmesio ir iš kolektyvo, ir iš seniūnijos bei bendruomenės atstovų. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

One Reply to “80-metė reivytiškė nesiskiria su daina”

  1. antanas parašė:

    malonu kad yr is tuo krasto as lingiu antaniuks gramaliens sunes sveikinu ir sekmes o reivyciai gyvena salia petraiciu juk musu kaimas as te augau ir karves ganiau —- aciu linkiu jum sekmes

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto