Aštuoniolikmečiai varžėsi su keturių rajonų komandomis

„Mažeikių snaigės“ šeimininkams iki prizinės vietos pritrūko vieno taško. Kazio PAULAUSKO nuotr.

„Mažeikių snaigės“ futbolo turnyrai šiemet prasidėjo aštuoniolikmečių varžybomis. Mūsų rajono Sporto mokyklos (SM) komanda liko ketvirta.

});

Įvarčių pelnyta minimaliai

Tradicinis „Mažeikių snaigės“ turnyras šiemet subūrė penkias aštuoniolikmečių komandas. Be mažeikiškių, jame buvo pakviesti dalyvauti SSG-FA „Panevėžys“, Gargždų FK „Banga“, SG-FA „Šiauliai“ bei Tauragės FK „Tauras“.

Pirmosiose rungtynėse Mažeikių SM sužaidė nulinėmis lygiosiomis su gargždiškiais, rezultatu 1:0 įveikė šiauliečius ir, likus penkioms rungtynių minutėms praleidę vienintelį įvartį, nusileido būsimiems turnyro nugalėtojams tauragiškiams.

Prieš paskutines rungtynes su Panevėžio ekipa mūsų komandai buvo galimi trys skirtingi scenarijai: laimi ir užima antrą vietą; lygiosios – trečia vieta; pralaimėjimas – lieka ketvirta vieta. Susiklostė pats blogiausiais scenarijus – likus rungtyniauti dviem minutėms, mūsų vartininkas nesėkmingai gaudė kamuolį ir pastarasis įskriejo į...