Ašvos gatvės gyventojai neteko eglučių

Trečiadienio naktį Ašvos gatvės dešimtojo namo gyventojai neteko ilgus metus puoselėtų šešių dekoratyvinių eglučių – vagišiai jas tiesiog išlupo iš žemės netoli kiemo vartų.
„Nors turime sarginį šunį, tąnakt jo lojimo negirdėjome. Jeigu naktimis jis kelia triukšmą, visada pažvelgiame pro balkoną, tačiau šįkart viskas buvo ramu, tik iš ryto pastebėjome, kad iš septynių dekoratyvinių eglučių belikusi viena“, – pasakojo Zita Ligeikienė.
Žmonės iškvietė policiją, pareigūnai apsižvalgė ir konstatavo, kad vagystei ilgapirščiai buvo pasiruošę: automobilis buvo pastatytas kitoje pusėje dykvietės, krūmuose nuo eglučių šaknų nudaužytos žemės, toje vietoje aptiktos nusikaltėlių naudotos pirštinės.
Pasak gyventojų, praėjusį šeštadienį bandyta apvogti netoliese esantį ūkinį pastatą, matyt, šiam planui nepavykus, nusikaltėlių taikiniu tapo eglutės. Įtariama, kad vagys buvo atvykę „BMW“ markės automobiliu.
„Kokius penkerius metus šias eglutes prižiūrėjome, jos niekam neužkliuvo, puošė įvažiavimą. Dabar jau privešiu į duobes žemių ir galvosiu – ar beverta sodinti, gražinti aplinką, jeigu per kelias akimirkas vandalai visa tai nusiaubia“, – apgailestavo šeimininkė.
Z. Ligeikienė tikisi žmonių pagalbos: jei kas žino, kur yra jos eglutės arba matė vagystės aplinkybes, moteris prašo pranešti jiems arba paskambinti telefonu (8 443) 68 095.

„Santarvės“ inf.
Sigito STRAZDAUSKO nuotr.: Išpuoselėtų medelių vietoje liko tik duobės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto