Atidaryta Skuodo gatvės atkarpa

Nuotrauka iš Mažeikių rajono savivaldybės archyvo

Ketvirtadienį atidarytas eismas Skuodo gatvės atkarpoje prie vykdomos prekybos centro statybos.

Atkarpoje nuo Montuotojų iki Troškučių gatvės nuo rugsėjo 15-osios buvo įrengtas apvažiavimas, o dabar eismas atnaujintas.
Šioje beveik keturių šimtų metrų ilgio atkarpoje jau pakloti du asfalto sluoksniai, gatvė praplatėjo iki keturių juostų, viduryje atsirado skiriamoji juosta.
Mažeikių rajono savivaldybės administracijos vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa informavo, kad už Savivaldybės lėšas čia buvo įrengiama lietaus kanalizacija, kiti darbai vyko Lietuvos automobilių kelių direkcijos lėšomis.
„Šiuo metu iki kitų metų kovo vidurio numatyta technologinė pertrauka. Jeigu žiema nebus atšiauri, darbai prasidės anksčiau, Skuodo gatvės rekonstrukcija vyks toliau miesto link, jos tempai priklausys nuo finansavimo“, – sakė skyriaus vedėjas.

6 Atsakymai į “Atidaryta Skuodo gatvės atkarpa”

 1. Siaip to visiems nepatenkintiems parašė:

  Tamsta galimai ne tos orentacijos, sedejes su pauksciu giedoreliu choru, ar tik siaip impotentas? Nes normalus, ispruse zmones, diskusijose organu pavadinimu nevartoja, tuo labiau ant tu organu nesiuntineja. Kita vertus, negali visi but tobuli kaip mes, del gamtines ivairoves reikia ir tokiu kaip tamsta. Su kuom jus ir sveikinam.

 2. Visiems nepatenkintiems parašė:

  Galit ein na..ui. Susikimbat rankomis ir einat.

 3. B. parašė:

  Naujiena puiki. Ir kiaurais langais į gatvę žvelgiantis buvusio statybos tresto pastatas puikiai įsilieja į Mažeikių peizažą.

 4. Siaip parašė:

  Stebuklas!!! Nu dabar savivaldybe gali nusivalyt prakaita, sudauzt sampano taurem ir gerai pailset, nes per pastaruosius 15 metu, tai ilgiausia restauruota atkarpa Mazeikiuose (ai na dar sviesoforu pristate). Dabar palauksim dar 15 metu, kol pastarieji in pensiju iseis, tada kiti gelbetojai gales pasireikst. Bet gal ta atkarpa ir vadinsis KLASTERIS, kuri naftalininiai zadejo?

 5. laikinas parašė:

  Labai nedziugaukit, nes sita gatve nusilups ir duobiu atsiras jau sia ziema. tokiu laiku ant saltos zemes asfalta kloja tik debilai. na ir dar otkatu meistrai. O kadangi valdziazmogiai neprisipazins kad yra debilai tai kas belieka galvoti?

 6. O parašė:

  tas baisus pastatas „vaiduoklis“ lieka riogsot?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto