Atkrintamosios varžybos – su daugkartiniais čempionais

Rungtynėse su „Nevėžiu“ vienu aktyviausių mažeikiškių žaidėjų buvo Martynas Paliukėnas, pelnęs 13 taškų. Nuotr. iš klubo archyvo

Ketvirtadienį Lietuvos krepšinio lygos reguliarųjį sezoną rungtynėmis Telšiuose baigė „M Basket DELAMODE“ krepšininkai.

Po jų paaiškėjo, kad atkrintamosiose varžybose mažeikiškių laukia daugkartinis LKL čempionas Kauno „Žalgiris“.

Paskutines reguliariojo sezono rungtynes mūsų ekipa žaidė su Kėdainių „Nevėžiu“. Rungtynes aktyviau pradėjo mažeikiškiai, tačiau kėlinio viduryje žaidimas išsilygino, svečiai perėmė iniciatyvą ir po pirmo kėlinio pirmavo 29:26, po antro – 51:40.

Trečiame kėlinyje kėdainiečiai persvarą padidino iki 15 taškų, tačiau, likus žaisti kiek daugiau kaip dvi minutes, mūsų ekipa skirtumą sumažino iki 8 taškų.

Rezultatyviausias „M Basket DELAMODE“ žaidėjas, pelnęs 18 taškų, Chauncey Collinsas stojo mesti trijų baudos metimų, tačiau nepataikė, kamuolį atkovojęs Kay Bruhnke metė tritaškį, kuris taip pat buvo netaiklus, o svečiai atakavo taikliai ir iškovojo pergalę rezultatu 93:81.

Komandos treneris Nikola Vasilevas komentavo: „Didžiausia mūsų problema šiose rungtynėse buvo varžovų puolime atkovoti kamuoliai prie mūsų krepšio, jie tai padarė 19 kartų ir vis turėjo po antrą galimybę pelnyti taškų. Žinome, kad teks kovoti prieš „Žalgirį“, bus sunku, tačiau žaisime savo žaidimą.“

Reguliariajame LKL sezone „M Basket DELAMODE“ iškovojo 11 pergalių, patyrė 19 pralaimėjimų, turnyrinėje lentelėje užėmė aštuntą vietą, aplenkusi tris komandas.

Pirmosios rungtynės su Kauno „Žalgiriu“ Kėdainiuose bus žaidžiamos šį sekmadienį, o atsakomoji dvikova mače, kuriame žaidžiama iki dviejų vienos ekipos pergalių, vyks antradienį Telšiuose.