Aikštelėje stambiagabaričių atliekų surinkimas ribojamas laikinai

Vaivos SOVAITĖS nuotr.

Mažeikiškius papiktino, kad stambiagabaričių atliekų aikštelė Algirdo gatvėje nepriima atliekų. Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus specialistai ėmė aiškintis situaciją tik „Santarvei“ pasidomėjus.
Jų teigimu, tai tik laikini nesklandumai.

Į „Santarvės“ redakciją kreipėsi mažeikiškiai, kurie susidūrė su problema: atvežus atliekas į stambiagabaričių atliekų aikštelę Algirdo gatvėje, jos nebuvo priimtos.
Paaiškinimas buvęs toks: sugedo transporto priemonė, kuria buvo vežamos atliekos, todėl aikštelėje esantys konteineriai yra perpildyti.
Tokia situacija supykdė atliekas atvežusius žmones, nes jie atvažiavo iš atokesnės rajono vietovės.
„Prisikrovėm atliekų, o jų niekas nepriima. Tai ką mums daryti? Apsisukti ir vežti į pamiškes? Tai kam reikalingos švarinimo akcijos ir atliekų rūšiavimas?“ – klausė vienas iš pasipiktinusių mažeikiškių, užsukusių į redakciją.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Aikštelėje stambiagabaričių atliekų surinkimas ribojamas laikinai”

 1. NEREIKALINGA parašė:

  Ten pastovus paaiškinimas tas pats, kad sugedo mašina, nėra kam vežti. Tai kam reikalinga tokia aikštelė, ir kam reikalingas ten tas šiukšlininkas.

 2. MENTAS parašė:

  Kad ten dirba buvęs mentas, todėl ir burdakas toks. Šiukšlių surinkėjas, o išsidirbinėja kaip koks didžiausias direktorius.

 3. Dainius parašė:

  Asilas raso tokius komentarus…

 4. Tata parašė:

  Tai kad visada toi aikštelėje tokia problema atveži ir sužinosime jog to neims to perdaug atveži, tą vėžį į komunalinio ūkio aikštelę kuri savaitgaliais nedirba ir pasijusti žmogus asilu krauni rūšiuoji samdai transportą pavežioji atliekas po miestą ir visvien sukratai į buitinių atliekų konteinerius nes jų iš tavęs niekas nesiima. Tai kokia prasmė tada iš tos aikštelės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto