„Atmosfera“ sezoną pradėjo neįprasta pergale

Joniškio gynėjams buvo sunku atsilaikyti prieš mažeikiškių (šviesi apranga) greitas atakas.
Vaivos SOVAITĖS nuotrauka

Startą šio sezono futbolo čempionate neįprasta pergale pradėjo reprezentacinė „Atmosferos“ komanda – nors mažeikiškiai pelnė du įvarčius, oficialioje statistikoje jiems pergalė įskaityta rezultatu 3:0.

Žaidėjai pagerbė sirgalius

Šeštadienį pirmąsias Lietuvos futbolo federacijos antros lygos Vakarų zonos rungtynes Mažeikių stadiono dirbtinės dangos aikštėje žaidė vietos „Atmosfera“, kurios varžove buvo čempionato debiutantė – Joniškio „Saned“.
Šios dvi ir dar 11 komandų: „Akmenės Cementas“, „FA Šiauliai“, Biržų „Širvėna“, Plungės „Babrungas“, Kretingos „Minija“, „Šilutė“, ,,Telšių „Džiugas B“, „Palanga B“, Klaipėdos „Atlantas B“, Gargždų „Banga B“ ir Gargždų „Pramogos-SC“ pradėjo kovą dėl Vakarų zonos nugalėtojų vardų.
„Joniškiečiai į startą stojo nepasiruošę: jie negalėjo pateikti žaidėjų licencijų, nes nebuvo jų išsiėmę, ir pagal reglamentą rungtynės turėjo būti nežaidžiamos. Federacija leido spręsti mūsų komandai ar žaisti, ar ne. Tiek žaidėjai, tiek treneris nutarė, jog, pagerbiant į pirmąsias rungtynes atėjusius futbolo sirgalius, rungtynės turi įvykti“, – pasakojo komandos vadovas Aldaras Pupliauskas.

Dėmesys – antrai lygai

Mažeikiškiai lygos debiutantus įveikė gana lengvai – iniciatyvą išlaikė visų rungtynių metu, o įvarčius mūsų ekipai pelnė Karolis Gricius ir Mantas Juodeikis. Tačiau šis rezultatas nebuvo įskaitytas: LFF priėmė sprendimą Joniškio ekipai skirti techninį pralaimėjimą rezultatu 0:3.
Antrąsias zonos rungtynes mūsų ekipa žais išvykoje – jie šeštadienį susitiks su Telšių „Džiugo B“ futbolininkais. Po to mūsų ekipos laukia naujasis LFF taurės sezonas, kuriame dalyvaus 48 komandos.
Burtai lėmė, kad gegužės 1-ąją 17 val. Mažeikiuose „Atmosfera“ susitiks su Lietuvos futbolo federacijos pirmos lygos komanda – Panevėžio „Panevėžiu“. Šios kovos nugalėtojas pateks į antrąjį taurės etapą.
„Kalbėti apie komandos tikslus kol kas yra sunku. Galime pažadėti, kad kausimės kiekvienose rungtynėse. Pasimokėme iš praėjusio sezono klaidų, kai jaunieji žaidėjai žaidė ir už vyrus, ir už savo amžiaus grupės ekipas, pervargdavo, todėl šį sezoną nutarėme jaunuosius futbolininkus labiau patausoti – dėmesį skirti antrai lygai, stengtis užimti kuo aukštesnę vietą“, – kalbėjo ekipos vadovas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto