Atsirado dokumentas, įrodantis degalinės statytojų įsipareigojimus

Po metų atsiradus svarbiam dokumentui, skubos tvarka buvo sušauktas komisijos posėdis. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Trečiadienį Mažeikių rajono savivaldybėje įvyko komisijos, kuri nagrinėja bendrovės „Circle K Lietuva“ įsipareigojimų mažeikiškiams vykdymą, posėdis. Jis buvo sukviestas skubos tvarka, nes gauta papildomos informacijos dėl prieš 17 metų aplinkinių daugiabučių namų gyventojams duotų įsipareigojimų vykdymo. Surastas dokumentas, kuriame išsamiai išdėstyta, kaip turėjo būti sutvarkyta teritorija prie degalinės bei vidiniai daugiabučių namų kiemai.
Komisija nusprendė informuoti „Circle K Lietuva“ apie surastą dokumentą ir pareikalauti, kad duoti įsipareigojimai mažeikiškiams būtų įgyvendinti būtent pagal šį naujai surastą seną dokumentą.
Komisijos pirmininkė Irena Macijauskienė „Santarvei“ sakė, kad jei degalinės statytojai nesutiks su atrastuoju dokumentu ir pateiktais reikalavimais, bus kreiptasi į Arbitražo teismą.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

11 Atsakymų į “Atsirado dokumentas, įrodantis degalinės statytojų įsipareigojimus”

 1. Apsurdas parašė:

  nusipirko sklypa nusprende pastatyti degaline. Aplinkiniai neleidzia… KOKIU PAGRINDU?
  Tai jei as nusiperku sklypa ir noriu pastatyti nama, o kaimynai neleidzia, tai man ręikia visa gatve isafaltuot?

 2. Nesuprantu parašė:

  Kas yra tie Mažeikių miesto kenkėjai? Atėjo investuotojas, pastatė gražią degalinę, sutvarkė apleistą sklypą, sukūrė naujas darbo vietas, bet vis blogai. Gal investuotojas privalėjo visą miestą sutvarkyti, gal dar ir jūsų namus apšiltinti? Ar po tokio triukšmo dar atsiras norinčių investuoti į Mažeikius? Ar mums nereikalingos naujos darbo vietos? Kenkėjai, kam jūs tarnaujate?

 3. Nu tikrai parašė:

  Savivaldybe paduos i Arbitraza, bet bus turbut kaip su Teismo grazintoms savivaldybei Mazeikiu buto ukio kcijoms, t.y. palanku miestieciams Arbitrazo sprendima ta pati savivaldybe dar ir apskus. Kaip gali dingti, o veliau mistiskai atsirasti, kai verslas jau pilnu tempu eksploatuoja ta degaline. Juokingiau negali ir buti.

 4. Apsileidimas parašė:

  Kas per sovietmečio atgyvenos tuose kiemuose gyvena… vien tik „mes mes mes“. Susimestumėt po kelis eurus ir susitvarkytumėt tuos kiemus, išmaldos prašytojai.

 5. nesuprantantis parašė:

  Nesupratau… prieš 17 metų! Ar prieš tiek jau metų buvo sudaryta sutartis dėl aplinkos sutvarkymo ir ji nebuvo sutvarkyta iki šiol, o kai atsirado degalinė, tai jai ir įpiršo tą teritoriją sutvarkyti. Ar taip?

 6. aa parašė:

  kai zakuske pjaustai ant dokumentu, tai ir pasimeta.

 7. Jonis parašė:

  O kaltu sitame bordake kaip visada ir vel nebus ? Vieni deda parasus po monstro per gelezinkeli projektu ir po to paaiskeja kad tai tik problemu problema ir galvos skausmas visiems Mazeikiams nes jeigu tik pastatytas nesusipratimas pavadintas tiltu pastoviai genda tai kas bebus kai jisai biski apsideves ….. Visa problema kad nera personalines atsakomybes net nejuokinga kai kalbama apie dingusi dokumenta , tipo buvo problema su tuoletiniu popierium ir dabar nerandam kai kuriu svarbiu dokumentu ,klounai ir tiek o ne savivaldybe

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  Leido degalinei pradėti vykdyti veiklą ir tada „surado“ dokumentą su įsipareigojimais . Reikėjo anksčiau „surasti“ šitą dokumentą ir nepriimti degalinės statybos, kol nebus įvykdyti prieš 17 metų priimti įsipareigojimai . Ir jei degalinės savininkai būtų nepatenkinti, tai tegul jie kreipiasi į teismą , o ne dabar- degalinė dirba , pelnas eina , o įsipareigojimai neįvykdyti. Įdomu, tik dėl kokios priežasties „surado“ tą dokumentą? Mano manymu, jos gali būti dvi , o gal ir daugiau : 1 .Taip dirba valdininkai; 2. Degalinės savininkai pažadėjo, jei jiems nereikės investuoti savo lėšų į tik varguoliams reikalingus objektus, jie dalį sutaupytų lėšų skirs valdininkams , bet valdininkams priėmus degalinę, statytojai sutaupytomis lėšomis su jais nepasidalino, tai tie/valdininkai dokumentą su įsipareigojimais ir „surado“.

 9. ... parašė:

  Tai kuris cia is savivaldybes klerku surase STT issigandes? :))

 10. O anskciau parašė:

  negalejo buti surastas tas „dokumentas“? Ir savivaldybe bent isivaziduoja Arbitrazo teismo procesa, ar cia siaip duosim, laimesim visiems bus grazu?Kaip toj patarlej kaip du pirstus ap…

 11. xaxa parašė:

  Issigando STT ir atrado :)))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto