Atsistatydino Antikorupcijos komisijos pirmininkė

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Ketvirtadienį Mažeikių rajono savivaldybės Antikorupcijos komisijos posėdyje jos pirmininkė Lina Rimkienė pareiškė atsistatydinanti. Dėl šito politikė jau įteikė prašymą ir Savivaldybės merui Antanui Teniui.
„Aš manau, kad komisijos darbas yra paralyžiuotas, daugelis komisijos narių nesuvokia komisijos darbo, kokia jų atsakomybė. Ir kas apskritai yra korupcija. Kai visoje Lietuvoje skamba raginimai mažinti korupciją, skaidrinti veiklas, komisija balsų dauguma atsisako pradėti tirti Mažeikių ligoninės skandalą, susijusį su maitinimu ir papildomomis paslaugomis. Todėl nematau prasmės, tikslo dirbti tokioje komisijoje“, – „Santarvei“ atsistatydinimo priežastis komentavo komisijos pirmininkė ir opozicijos lyderė.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

27 Atsakymai į “Atsistatydino Antikorupcijos komisijos pirmininkė”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Mano manymu, ta L. Rimkienė nėra jokia kovotoja su korupcija. Manau, tai tik vaidyba ir noras atkreipti į save dėmesį: tipo, kokie visi korumpuoti, parsidavėliai ir etc., tik aš vienintelė kovotoja prieš tai. Kiek teko girdėti ir savo akimis matyti, tai L. Rimkienė tik viešoje erdvėje yra tokia arši „kovotoja“, o privačiai -visų draugė, visiems šypsosi, visiems nori būti gera. Žodžiu, kaip suprantu, nori būti tarp valdžios sava. Ir tas jai puikiai sekasi. Jau vien tas balsavimas dėl džipų: kiek teko skaityti spaudoje, tai L. Rimkienė tarybos posėdyje balsavo „UŽ“ džipų pirkimą, o dabar visur piktinasi, kokia valdžia „bloga, korumpuota“, nes tokius pinigus išleido mašinoms pirkti. Kaip tai suprasti, pati balsavo, pati paskui piktinasi. Arba dėl to antikorupcinės komisijos pirmininkės posto – jei nesusitvarkai, bijai atsakomybės, taip ir sakyk, o ne postringauk apie tai, kaip tau neleidžia dirbti. Esate teisininkė, turėtumėte žinoti, kad nereikia būti „pirmininke“, kad galėtumėte kovoti su korupcija. Reikia tik noro. O jei to noro „kovoti“ nėra, o yra tik noras pasirodyti, parėkauti „ant bačkos“, tai jau kitas reikalas. Žodžiu, kuo arčiau rinkimai, tuo garsiau „šaukiama ir rėkiama“, kad tik atkreipti į save dėmesį. Bet čia tik mano nuomonė. Bet, kai pagalvoju, jei L. Rimkienė yra išrenkama mere, kas nors tik ne taip, tai ponia tik „pyst“ ir atsistatydina. Nors ne, mero postas, kaip suprantu, yra L. Rimkienės viso gyvenimo svajonė ir siekamybė. Tik įsiklausykite – miesto merė L. Rimkienė. Jug skamba ir taip solidu.:D

 2. ei parašė:

  O kur Mazeikis? Kaliuzej jau sedi, draugeliu laukia?

 3. čia šiaip- paskaitymui parašė:

  Kol rajono laikraštis su korespondentais sugeba tik fotoalbumus daryti su žiemos peizažais, apie rajoną rašo kiti portalai. https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/mazas-bet-skandalingas-pokytis-kas-tiekia-maista-mazeikiu-ligoninei-ir-kam-tai-naudinga-56-935366 Ir gerbianai „Santarvei“ dar ką norėčiau pasakyt. Atgyvena jūs esate su tom iššokančiom reklamom ir paryškintais užrašais: apie tai skaitykite Santarvėje tą ir tą dieną.

 4. to Su pagarba p.Rimkienei parašė:

  Apie kokią pagarbą jus kalbate? Kaip galima gerbti žmogų šitaip negerbiantį kitų? Ar chamiškas drabstymasis purvais jau tapo gerbtina savybe?

 5. Tai tikrai parašė:

  Tai,kad nera tos numanomos korupcijos.Cia galimai vaizduotes apraiskos.Antai uz lango pilnatis.Gal ji veikia.Korupcija reikia kloti su faktais ir negincijamais parodymais ant stalo ir to dar nepakanka.Praktiskai visiems kaltinimams galioja nekaltumo prezumpcija,kol teisingumo institucija neprieme verdikto.Nuo kaltinimu iki tiesos reikia nueiti ilga kelione per kopas.Galimai galimos deliones tik zodziu ir fraziu kratinys.

 6. Su pagarba p.Rimkienei parašė:

  Jei tokių kaip p.Rimkiene būtų daugiau,tai ir korupcijos būtų mažiau.Gaila,kad tokie žmonės atsistatydina,nesulaukia paramos iš kolegų.

 7. L. Rimkienei parašė:

  L. Rimkiene, nurodykite priežastis, kodėl balsavote „už“ džipų pirkimą seniūnijoms? Kodėl piktinatės tuo, už ką balsavote? Paaiškinkite savo proto vingius:D

 8. Skaitytojai parašė:

  Piliečiai visai ne keisti, jie tiesiog mato šitos chamiškos moteriškės veidmainystę ir atsiriboja nuo jos nešvarių žaidimų. Jokia kova su korupcija čia net nekvepia, tikslas yra vienas – reklamuoti save.

 9. Buves abonentas parašė:

  Rimkiene vienintele is Mazeikiu teisininku isdryso pajudinti duju abonentinio mokescio ir duju atsijungimo klausima,vyko 17 teismo procesu,mateme savivaldybes pozicija,geda buvo klausytis ju isvedziojimu,gyventoju interesai jiems-nusispjauti. Dabar kartojasi panasi problema.Kerstingi musu ponai.Stiprybes ir atkaklumo p.Rimkienei.

 10. Mažeikiečiui parašė:

  Savivaldybės tarybos narių darbas neapmokamas. Komisijų ir komitetų pirmininkų taip pat.
  Pasidomėkite.

 11. Sodai parašė:

  Iki Rimkienės Sodų mokykla niekam nerūpėjo. Buvo daug skundų, bet į juos dėmesio niekas nekreipė.
  Liutkuvievė dabar teisiama už vagystes iš mokyklos.

 12. Mažeikiškis parašė:

  Ši moterėlė save vadina teisininke, bet pilsto bjaurastį ant visų jai neįtikusių žmonių. Labiausiai stebina savivaldybės vadovų, seimo nario savigarbos neturėjimas, nes leidžiasi įžeidinėjami. Susidaro įspūdis, kad moterėlė vardan populiarumo siekia įsigyti kuo daugiau priešų tarp rajono gyventojų. Pilstykite paplavas savo vardu, o nesinaudokite daugumos nuomone. Ne visi mažeikiečiai nori dalyvauti nešvariuose žaidimuose, tai parodė ir rinkimai į seimą.

 13. MAŽEIKIETIS. parašė:

  p.LINA, būtų šaunu sužinoti ką Jūs nuveikėte dirbdama antikorupcijos pirmininkės pareigose,dirbdama opozicijos lydere,tarybos nare.Norėtusi konkrečių darbų, juk už tuos darbus gaunate ir atlygį, iš mūsų visų mokesčių mokėtojų.Visuomenei reikia konkrečių darbų,o ne tik feisbuke piktų rašinių,nepasitenkinimų.Dauguma nepatenkinti rajono valdžia,Jūs turite galimybes ,tai imkitės veiksmų, sėdite ten aukštai,,,,o naudos…

 14. rinkėjas parašė:

  Lengviausia yra kritikuoti,todėl Rimkienė pasirinko.Giriasi,kad privertė atleisti Sodų mokyklos direktorę,kai tuo tarpu teismas pripažino direktorės atleidimą iš darbo neteisėtu ir darbdavys(savivaldybė)privalėjo sumokėti už priverstinę pravaikštą arti 30 000 tūkst.Eurų.Tai kurioje vietoje tie pompastiški ditirambai?

 15. Daiva parašė:

  Pats lengviausias darbas ir nereikalaujantis didelių žinių yra pateikti atsistatydinimo pareiškimą ,apkaltinant komisijos narius ,kad jie nesuvokia savo atsakomybės ir kas apskritai yra korupcija. Tai pagal Pirmininkę L.Rimkienę gaunasi taip ,kad 3 metus dirbusi Antikorupcijos komisijos nariai niekada neusvokė kas yra apskritai korupcija ir nesuvokė savo atsakomybės . Ar visa tai Antikorupcijos nariams pasireiškė tik tada ,kai reikėjo priimti sprendimą dėl VšĮ ,,Mažeikių ligoninės“ direktoriaus A.Lidžiaus? Kadangi , LRimkienė turi daug visokios medžiagos ir dokumentų apie galimą korupciją VšĮ Mažeikių ligoninėje tai L.Rimkienė, turinti teisinį išsilavinimą, pati savo iniciatyva ,kaip Tarybos narė ir Opozicijos lyderė kartu su savo bendrapartiečiu S.Kakčiu ir kitais Tarybos nariais , kurie suvokia kas yra korupcija pradėti tyrimą dėl VšĮ Mažeikių ligoninės. Kadangi , Antikorupcijos komisijos darbas yra paralyžuotas tai ir meras A.Tenys gali sudaryti darbo grupę ( iš Tarybos narių , kurie žino kas apskritai yra korupcija ir suvokia savo atsakomybę) galimos korupcijos apraiškoms ištirti VšĮ ,,Mažeikių ligoninėje“. Lauksiu korupcijos apraiškų tyrimo rezultatų.

 16. Vardas (privalomas) parašė:

  Lina, matyti aiskiai-uzmynei partijai ant mazolio ir labai skaudancio kaip greitai jie reaguoja,matyt ten nuodemeliu turi.

 17. Vardas (privalomas) parašė:

  Kiek žinau, antikorupcinės komisijos pirmininko postas priklauso opozicijai. L. Rimkienė yra opozicijos lyderė. Tai, kaip suprantu, ji paprasčiausiai nesusitvarkė su antikorupcinės komisijos pirmininkės pareigomis ir todėl atsisakė savo posto, užleisdama kitam opozicijos nariui. Mažeikiškiams iš viešos erdvės yra žinoma, kad jums, L. Rimkiene, nesiseka ir Mažeikių rajono savivaldybės taryboje, nes pastoviai replikuojate, kad valdantieji neleidžia jums dirbti. Tai gal ir iš Tarybos atsistatydinkite, nes ten iš opozicijos, kaip suprantu, nėra jokios naudos.

 18. Skaitytoja parašė:

  Keisti tie mūsų piliečiai…Korupcijos neapkenčia, reikalauja skaidrumo, o pyksta ant p. Linos, kuri drąsi ir eina prieš vėją. Kai kurie rėksniai dar ir patys tą vėją į veidą papūstų, kad niekas nesikeistų. Keista, o gal ir ne…Toks mentalitetas…

 19. Kodėl parašė:

  Ponia Lina ne atsistatydino po seimo rinkimų iš opozicijos lyderės ir partijos pirmininkės pareigų kaip žadėjo po triuškinančio pralaimėjimo antrame ture.,Prisiminkite, kaip naglai melavo, kad ją remia S. Skvernelis, A. Guoga ir Šimašius . Ką į tai, kovotoja už teisybę? Kaip paaiškinsite visą tai rinkėjams?F

 20. Juozas parašė:

  Na ir blogai kad atsistatydino. kas dabar laisvas kelias korupcijai.

 21. Jazminas parašė:

  Aš irgi neapsikęsčiau tarp tokių dalb***ų dirbti. Teisingas Linos sprendimas. Kas plovė pinigėlius tas ir toliau plaus, o antikorupcinė komisija visada bus jų pusėje. Ir senokai STT svečiuose savivaldybėje bebuvusi… laikas apsilankyti

 22. haha parašė:

  matos kieno laikrastis, kiek cia pripliusavo :D per metus cia tiek zmoniu neapsilanko

 23. Kaipgis parašė:

  Ponia Lina yra auksinis ir neklystantis žmogus, kuriam leidžiama viešojoje erdvėje kitus vadinti narkomanais, visaip žeminti, tujinti ir pan. Nu tiesiog bendravimo etalonas. Kaip sakė konservatorių Senelis „Šunauja visi, kas nepritaria mano nuomonei” :)

 24. Vardas (privalomas) parašė:

  Ponia Lina kazkam labai didele rakstis,kad taip gali negraziai parasyti,rasantysis matyt ir yra is to ziurkiu laivo,skaudu ir gaila palikti toki pelninga laiva.

 25. Kaipgi parašė:

  „Žiurkės palieka laivą”… Dar ir Tarybos nario mandato galėtų atsisakyti, juk yra nepriklausoma kaip Mongolija, nuo kurios niekas nepriklauso…

 26. taigi, parašė:

  vienas prieš vėją nepapūsi, kai daugeliui patogu šiltos kėdės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto