Auguste, pamatyk savo ateitį

Augustė po operacijos.

Gatvės muzikos organizatoriai prisideda prie gerumo akcijos ir drauge su Raudonojo Kryžiaus savanoriais organizuoja pinigų rinkimo mergaitei gydyti akciją.

Rinks savanoriai

Dar visai neseniai iš Plungės mums parašė laišką – prašymą. Jame buvo prašoma prisidėti prie gerumo akcijos – per Gatvės muzikos dieną rinkti lėšas mažai mergaitei Augustei gydyti.
Visą GMD organizatorių komandą sujaudino ši istorija, todėl mes prisidedame prie Augustei reikalingų pinigėlių rinkimo. Tikimės, kad ir Jūs neliksite abejingi.
Prie šios akcijos noriai prisidėjo ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Mažeikių skyrius. Tad mes jungiamės ir per Gatvės muzikos dieną prie organizatorių informacijos centro ( šalia „Senosios Fuji“) bus aukoti skirta dėžutė. Ten galėsite paaukoti pinigėlių mergaitei gydyti. Jūsų pinigėlius rinks Raudonojo Kryžiaus savanoriai. Tad jei norėsite paaukoti, minioje ieškokite raudonų kryžiukų.

Pinigai reikalingi operacijai

Na, o dabar susipažinkite su Auguste, kuriai gegužės 10 dieną sukako dveji metukai. Ji dar per maža, kad prašytų pagalbos.
Medikai mergytės galvytėje rado auglį, atliktos dvi sudėtingos operacijos, tačiau auglys sparčiai atauga, ima viską spausti galvytėje. Augustė jau nebemato viena akyte. Mergytei skubiai reikalinga trečia operacija, kurią tikimasi atlikti užsienyje, kur taikomos naujesnės ir pažangesnės technologijos, tačiau gydymas Augustės šeimai per brangus – jis kainuoja apie 200 tūkstančių litų. O kur dar išlaidos terapijai ir vaistams po operacijos. Mažylė šiuo metu gydoma LSMUL KK Onkologijos skyriuje.

Gatvės muzikos dienos organizatoriai ir Raudonasis Kryžius rengia akciją, skirtą padėti sergančiai mergaitei.

„Nelik abejingas, mes galime padėti“ – su tokiu šūkiu mes, Gatvės muzikos dienos organizatoriai ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Mažeikių skyrius, kviečiame prisidėti savo aukomis prie Augustės laimingos ateities. Jei tą dieną Jūsų nebus Naftininkų gatvėje, per ten vyksiančią Gatvės muzikos dieną, jūs galite visą savaitę aukoti, atnešdami savo aukas į Raudonojo Kryžiaus draugijos Mažeikių skyrių adresu: Sedos g. 37-18, arba skambinkite telefonu +370 443 20 070.
Be to, jei norėtumėte materialiai padėti Augustei, jos mamos sąskaitos Nr. LT077044060007817784. Norėdami susisiekti su Augustės mama Jolita, rašykite mjoli17@yahoo.com. Daugiau informacijos rasite čia: tinyurl.com/gmdauguste\

Egidijus Valantinavičius, Gatvės muzikos dienos koordinatorius Mažeikiuose

4 Atsakymai į “Auguste, pamatyk savo ateitį”

 1. asta parašė:

  Labai grazus poelgis reikia padeti mergytei ,aukokime nors po du litus o juk zmoniu susirenka daug tai litas prie lito ir bus parama.Aciu

 2. Nelikime abejingi parašė:

  Padėkime mažajai Augustytei.

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Ačiū. :)

 4. Irmantas parašė:

  puikus, dėmesio vertas sumanymas: prie dovanojamos mažeikiškiams muzikos pridėti dar ir dovaną mažajai Augustei. Tikiuosi, kad mažeikiškiai ateis į šventę ne tik muzikos instrumentais, bet ir litukais nešini. O atėję muzikos pasiklausyti, nepamirš atsidėkoti muzikantams, bet ir paaukos mergaitei. O muzikantams siūlyčiau surinktus pinigėlius sumesti į aukų dėžutę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto