Autizmo suvokimo mėnesį užbaigė paroda ir aukcionas

Parodos „Spalvotas pasaulis“ eksponatai – prieš aukcioną.

Jau devintus metus – nuo tada, kai Mažeikių lopšelyje-darželyje „Bitutė“ buvo suformuota pirma specialiojo ugdymo grupė, skirta vaikams su autizmo spektro sutrikimais, balandis skelbiamas Autizmo supratimo mėnesiu.

});

Kiekvienais metais visą balandžio mėnesį ugdymo įstaigoje inicijuojami renginiai, vyksta įvairios akcijos, parodos, išvykos, mokymai, susitikimai. Šiemet „Bitutėje“ buvo surengta piešinių paroda „Spalvotas pasaulis“ ir socialinė akcija – aukcionas, kuriame dalyvavo įstaigos partneriai, vaikų tėveliai, artimieji.

Iš pradžių – kūryba, paskui – paroda ir akcija

Piešinių parodos-aukciono iniciatorės Palmira Šaulienė, Inga Balčiūnienė ir specialioji pedagogė Vilija Buivydaitė pasistengė, kad vaikai, turintys autizmo spektro sutrikimų, pajustų malonumą kurti, o jų tėvai ir „Bitutės“ socialiniai partneriai galėtų įvertinti vaikų darbus, aukoti ir taip prisidėti prie specialiųjų grupių aikštelės atnaujinimo.

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto