Automobilį apšaudė šratais

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Įžūli nusikalstama veika, šiurkštus viešosios tvarkos pažeidimas – taip policijos pareigūnai apibūdino trečiadienio vakaro įvykius Žemalėje.

Pirminiais policijos duomenimis, įžūlų išpuolį automobilyje BMW X5 sėdėjusieji vietiniai 61-erių ir 36-erių metų vyrai patyrė kiek po pusės aštuonių vakaro. Iš pravažiuojančio, kaip liudininkai teigė, „Peugeot“ markės automobilio nenustatyti asmenys iš šratinio šaunamojo ginklo iššovė kelis šūvius į sėdinčius vyrus ir juos sužalojo.

Vienas vyrų paguldytas į gydymo įstaigą, kitas – suteikus medicininę pagalbą Regioninėje Mažeikių ligoninėje, išleistas gydytis ambulatoriškai. Mažeikių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo, įtariamieji šiuo metu nustatinėjami, aiškinamasi, dėl kokių priežasčių buvo įvykdytas šis išpuolis.

Už tokią nusikalstamą veiką gresia platus bausmių spektras – nuo viešųjų darbų iki laisvės atėmimo iki dvejų metų.

2 Atsakymai į “Automobilį apšaudė šratais”

  1. Taip ir reik parašė:

    O pries tai niekas neraso, kad galimai patys nukentejusieji isprovokavo sita ivyki.
    Gryztam i uz bazara reikia atsakyti laikus, o zemaliskiai miegst pacypt, o paskiau i mentura biegt..

  2. Kai taip... parašė:

    Kai taip tai baisūs mafijozai, kai kažkas rimtesnio pasitaiko tai iškart skųstis bėga… Ir tokių mažeikiuose pilna. Žiūrėk vienas mašinoj beisbolkę turi, kitas kokį vamzdelį šaratinį ir visi baisiai kieti, tik nepagalvoja, kad kitas su rimtesniu atsišaudyt gali. O tada mamytės verkia, kokie geri vaikučiai buvo..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto