Automobilio padegėjas atsidūrė areštinėje

Šiemet mūsų rajone 13 gaisrų kilo nuo padegėjų rankos. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmadienį du kartus buvo padegtas mieste stovėjęs automobilis „VW Transporter“. Įtariamasis šiuo nusikaltimu dviem paroms uždarytas į policijos areštinę.

Gresia laisvės atėmimas iki 5-erių metų

Pirmasis pranešimas apie Žemaitijos gatvės 26-ojo namo kieme degantį automobilį Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė prieš aštuonias vakaro. Atvykusius du mažeikiškių ugniagesių gelbėtojų ekipažus pasitiko iš po transporto priemonės variklio dangčio besiveržianti liepsna.
Ugnis buvo numalšinta per kelias minutes. Išdegė variklio skyrius, apdegė prietaisų skydelis, aprūko salonas.
Po trijų valandų vėl pranešta, kad liepsnoja tas pats, toje pat vietoje stovintis automobilis. Šįkart degaus skysčio buvo užpilta ir padegta pati transporto priemonė. Gesinimas užtruko keletą minučių, išdegė salonas, apdegė dažai.
Padarytus nuostolius 1991 metų laidos automobilio savininkė įvertino 7500 litų. Policijos pareigūnai sulaikė 22-ejų metų R. R., kuris įtariamas šiuo padegimu. Jis dviem paroms uždarytas į policijos areštinę.
Rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikinimo. Už tai gresia areštas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Per metus – 13 padegėjų

Pirmadienį pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas dėl padegimo Kalėdų naktį Šerkšnėnuose. Čia pusę antros nakties buvo padegtas penkiasdešimtmetės vietos gyventojos gyvenamasis namas. Apdegė medinė namo siena, du langai bei lietvamzdis, padaryta žala viršija septynis tūkstančius litų.
Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos duomenimis, per praėjusius metus mūsų rajone trylika gaisrų kilo nuo padegėjų rankos.

5 Atsakymai į “Automobilio padegėjas atsidūrė areštinėje”

 1. šiap tai, parašė:

  ….1991 metų laidos automobilis, koks jis ten bebūtų, negali kainuoti 7500 litų. iš karto matosi, kad savininkas nesąžiningas, nori pasipelnyti… Gal nuo čia ir bėdos jo prasideda.
  Nesakau, kad reikia deginti, ne, bet…. Na, jūs patys suprantate …

 2. kerstas parašė:

  niekam niekur bereikalo neuzsidega niekas nes kiek vienas veiksmas turi atoveiksmi……..maziau suda malsim maziau deks

 3. tupam parašė:

  na, neveltui nikas toks, parasyta gi – nuotrauka is red. archyvo.

 4. as parašė:

  as

 5. tūpas parašė:

  Tikrai,foto geras „transporteris“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto