Automobilis trenkėsi į laiptinės sieną

Laimingo atsitiktinumo dėka automobilis nekliudė iš laiptinės išeinančių žmonių. Nuotrauka iš policijos archyvo

Neblaivaus mažeikiškio vairuojamas automobilis trenkėsi į daugiabučio namo laiptinės sieną. Tik laimingo atsitiktinumo dėka žmonės nenukentėjo.

Stiprus smūgis

Antradienį apie aštuntą valandą vakaro automobilis „Mitsubishi Galant“ trenkėsi į Ventos g. 35-ojo namo laiptinės sieną.
Smūgio būta stipraus – jį girdėjo dauguma namo gyventojų. Išbėgę į kiemą žmonės išvydo iš automobilio išlipantį kaimyną – keturiasdešimtmetį R. Ž.
Aplinkiniai įtarė, kad vyriškis galėjo būti neblaivus. Pasak įvykio liudytojų, ant jo veido matėsi kraujosruvų.

Laimingas atsitiktinumas

Kaimynams R. Ž. paaiškino: susipykęs su žmona jis sėdo prie vairo ir bandė greitai išvažiuoti iš kiemo, tačiau nesėkmingai. Po smūgio į laiptinės sieną buvo apgadintas R. Ž. priklausantis automobilis. Pats vairuotojas sunkių sužalojimų išvengė, jam medikų pagalbos neprireikė.
Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

One Reply to “Automobilis trenkėsi į laiptinės sieną”

  1. ,,,, parašė:

    Jokios žmonos jis neturi,gyvena vienas ir labai dažnai girtuokliauja,o grįždavęs sėsdavo į mašiną ir garsiai leisdavo muziką,o mašiną laikydavo kaip sandėlį, darbo įrankiams,teisės buvo atimtos,tik Dievas apsaugojo žmones,o to laukti reikėjo,dar yra vienas pilietis ,kuris irgi VAŽINĖJA girtas,bet niekas nesiima jokių priemonių,lauksim dar vieno smūgio,tik kad Dievas vėl apsaugotų žmones

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto