Avarijoje nukentėjo trys žmonės

Nuotr. iš socialinio tinklalapio „Facebook“ grupės „Mažeikių reidai“

Trečiadienio rytą kelyje Mažeikiai–Kuršėnai susidarė transporto priemonių kamštis – atkarpoje tarp Viekšnių ir Krakių susidūrė automobiliai. Avarijos metu nukentėjo trys žmonės.

Pranešimas apie dviejų automobilių susidūrimą specialiąsias rajono tarnybas pasiekė likus minutei iki septintos valandos ryto. Į įvykio vietą buvo išsiųsti policijos, medikų ir ugniagesių gelbėtojų ekipažai.

Pirminiais policijos duomenimis, prekių pristatymo mikroautobusas atsitrenkė į priekyje važiavusį ir kiek pristabdžiusį automobilį „Ford Mondeo“, kuris nuo smūgio vertėsi.

Po avarijos į Regioninę Mažeikių ligoninę buvo nuvežti trys šiuo automobiliu važiavę žmonės, jiems teikiama medicininė pagalba.

Kaip informavo pareigūnai, mikroautobuso vairuotojas buvo blaivus, eismo įvykį galėjo sukelti ir tai, kad vairuotojo pažymėjimą jis yra gavęs prieš pusantrų metų, be to, tą rytą buvo nuvažiavęs jau ilgą kelią.

2 Atsakymai į “Avarijoje nukentėjo trys žmonės”

  1. Tam teisuoliui „nu taip“ parašė:

    Įdomu, ką sakytum, kai tas kliunkis už vairo būtų tavo sūnus, kuris pernakt važiavo iš toli? Įdomu ir pats kaip vairuoji? O gal tik esi dar vienas sofos komentatorius?

  2. nu taip parašė:

    Juokinga,kai žurnaliūgos dar ieško kažkokių pateisinimų turbūt prie vairo užmigusiam žiopliui. Apskritai kuo labiau iškleręs kibiras autob.tuo didesni kliunkiai už vairo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto