Avarijoje sužeistieji gydosi ambulatoriškai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Karas keliuose tęsiasi toliau – pirmadienio pavakarę Pavenčių gatvėje susidūrė trys automobiliai, policijos ir pasienio pareigūnai pastarosiomis dienomis išaiškino tris neblaivius vairuotojus, vienas iš jų neblaivus įkliuvo jau ketvirtą kartą.

Avarija, kurios pasekmes likviduoti prireikė ne tik autovežio, bet ir mažeikiškių ugniagesių gelbėtojų pastangų, įvyko pirmadienį, apie penktą valandą vakaro, Pavenčių ir Naftininkų gatvių sankryžoje.
Pirminiais policijos duomenimis, automobilis „Peugeot 406”, važiavęs Pavenčių gatve, nesilaikė saugaus atstumo ir trenkėsi į priekyje važiavusį ir prieš sankryžą pristabdžiusį automobilį „Citroen C5”. Pastarosios mašinos vairuotojas norėjo sukti į Naftininkų gatvę, rodė posūkio signalą ir sustojo praleisti priešais atvažiuojančio automobilio „Peugeot 406”. Po smūgio „citroenas“ buvo išsviestas į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su minėta mašina.
Po avarijos visi trys automobiliai buvo gerokai apgadinti, juos išvežė autovežis. Du nukentėjusieji dėl kaklo ir krūtinės sumušimų buvo išvežti į priėmimo skyrių, iš kur išleisti gydytis ambulatoriškai.
Nemažėja ir vairuotojų, kurie prie vairo sėda neblaivūs, – sekmadienį dar du neatsakingi vairuotojai papildė gretas tų, kuriems bausmes už girtumą skirs teismas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto