Avarijos kaltininkas – girtas vairuotojas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Sekmadienio vakarą Žemaitijos gatve važiavęs girtas vyriškis apgadino du svetimus automobilius ir savąjį.

Sekmadienį, apie šeštą valandą vakaro, Žemaitijos gatvėje, ties „Circle“ degaline, automobilis „Mercedes Benz S550“ rėžėsi į dvi transporto priemones ir tik tada sustojo.
Į įvykio vietą iškviesti policijos pareigūnai nustatė, kad avarijos kaltininkas yra 27-erių metų vyras, kuris apsvaigęs nuo alkoholio, – jam buvo nustatytas 1,63 promilės girtumas. Dėl vairavimo neblaiviam, kai viršytas 1,5 promilės girtumas, Mažeikių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Pirmadienio rytą mažeikiškiai policijos pareigūnai surengė blaivumo patikrinimą prie žiedinės sankryžos naftos perdirbimo gamyklos link. Reido metu buvo sulaikytas vairuotojas, kuriam nustatytas 0,67 promilės girtumas. Jam gresia bauda nuo 800 iki 1100 eurų ir vairuotojo pažymėjimo netekimas nuo metų iki pusantrų.
Nerimą pareigūnams kelia tai, kad reido metu net septyniems vairuotojams alkoholio tikrintuvas parodė girtumą, tačiau visais atvejais jis neviršijo leistinos normos – 0,4 promilės.

One Reply to “Avarijos kaltininkas – girtas vairuotojas”

  1. Kostas parašė:

    zurnaliugos, tokie policijos automobiliai jausenai nebevazineja gatvese, aplamai tokiu auto gatvese beveik nebera :D Negi sunku kazka siuolaikisko susirasti internete…. :D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video