Avarijose nukentėjo vairuotojas ir vaikas

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Antradienio rytą beveik vienu metu Mažeikių rajone ir mieste įvyko dvi avarijos. Šių avarijų metu nukentėjusius žmones medikams teko vežti į ligoninę.

Išlaisvino ugniagesiai gelbėtojai

Pirmasis eismo įvykis apie pusę aštuntos ryto užfiksuotas kelyje Mažeikiai–Kuršėnai, išvažiuojant iš Fermos kaimo. Pirminiais policijos duomenimis, avarijoje susidūrė automobiliai „Honda“ ir „Mercedes Benz“. Vienas iš jų nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio kito automobilio. Į įvykio vietą buvo iškviesti ugniagesiai gelbėtojai, nes vienoje mašinoje buvo prispaustas vairuotojas. Specialios gelbėjimo įrangos panaudoti neteko, sužeistasis buvo išvaduotas ir perduotas medikams.

Nukentėjo vaikas

Beveik tuo pačiu metu Ventos gatvėje susidūrė automobiliai „Citroen C5” ir „Toyota“. Pirminiais policijos duomenimis, vienas automobilis suko į kiemą ir nepraleido priešais atvažiuojančios mašinos. Per avariją nukentėjo šešerių metų vaikas, kurį medikai išvežė į ligoninės priėmimo skyrių.
Visas avarijos aplinkybes šiuo metu aiškinasi rajono policijos komisariato viešosios tvarkos ir eismo priežiūros poskyrio pareigūnai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto