Avarinę situaciją sukėlė neblaivus vairuotojas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Neblaivaus vairuotojo manevrai sekmadienį sukėlė avariją, kurioje nukentėjo dviejų visiškai nieko dėtų eismo dalyvių automobiliai.

Neblaivų vairuotoją sulaikė kito automobilio keleiviai

Avarinė situacija susiklostė kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė už Sedos miestelio. Automobilis „Audi 100“, kurį vairavo Pagardės kaimo gyventojas A. L., sustojo prie posūkio į sodybą ir, rodydamas posūkio į kairę signalą, praleido priešais atvažiuojantį transportą. Vieną automobilį praleidusi „audinė“ staiga pradėjo posūkio manevrą ir užkirto kelią antrajam priešpriešiais važiavusiam automobiliui.
„Audi 80“ vairavusi L. E., vengdama susidūrimo, pasuko vairą į kairę ir susidūrė su priešpriešiais važiavusia Akmenės rajono gyventojo S. B. vairuojama „Opel Vectra“. Abi mašinos buvo apgadintos, tačiau žmonės nenukentėjo.
„Opelio“ keleiviai iššoko iš mašinos ir, nusiviję avarinę situaciją sukėlusią transporto priemonę, kuri nesustodama nuvažiavo į sodybą, atvedė ją sukėlusį vairuotoją.
56-erių metų vairuotojui nustatytas 2,15 promilės girtumas, vairuotojo pažymėjimo jis neturėjo – už vairavimą neblaiviam pažymėjimas yra atimtas, grąžintas jis turėjo būti šių metų liepą.
Paaiškinime A. L. teisinosi dirbęs miške, kur skanavęs alučio.  

Apgadino vartus ir spruko

Policijos pareigūnai ieško kovo trečiosios rytą Fermos kaime avariją sukėlusio ir pasprukusio  vairuotojo.
Apie devintą valandą ryto Kaštonų gatvėje, ties 23-iuoju namu, kol kas nenustatytos markės automobilis trenkėsi į tvoros vartus, juos apgadino ir nuvažiavo.
Gyventojai, matę avariją ir įsidėmėjęs mašinos valstybinius numerius, raginami kreiptis į rajono kelių policijos poskyrį.
Dar viena šį mėnesį policijos pareigūnų registruota avarija įvyko kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė. Automobilis „Dacia Logan“, kurį vairavo A. B., kelio ženklo „Laukiniai žvėrys“ galiojimo zonoje susidūrė su staiga į kelią išbėgusia stirna.
Avarijos pasekmės – apgadintas automobilis, užmušta stirna ir bauda vairuotojui už kelio ženklo reikalavimų nepaisymą.

Baigėsi saugaus eismo akcija

Rajone baigėsi dviejų savaičių trukmės eismo saugumo akcija, kai dėmesys buvo kreipiamas į pėsčiųjų daromus kelių eismo taisyklių pažeidimus. Per tą laikotarpį policijos pareigūnai nubaudė trylika pėsčiųjų – du iš jų tamsiu paros metu ėjo be atšvaitų, trys nepaisė šviesoforų signalų, aštuoni gatvę kirto ne tam skirtoje vietoje, nors šalia įrengtos pėsčiųjų perėjos.
Per du mėnesius už pažeidimus rajone nubausti 43 pėstieji. Pirmą kartą pėsčiųjų pažeidimai aplenkė net ir greičio viršytojų, kurių per du mėnesius nustatyta 42.  Šioje srityje „pirmauja“ keleiviai ir vairuotojai, nenaudojantys saugos diržų – jų nustatyta 63.

Avaringas mėnuo

Vasario mėnesį Mažeikių rajono kelių policijos poskyryje užregistruota septyniolika avarijų, kuriose sužeista net dešimt eismo dalyvių. Tragiškų avarijų šiais metais mūsų rajone kol kas nebuvo.
Sausio mėnesį avarijose nukentėjo tik trys žmonės.
Pareigūnai per mėnesį sulaikė keturiolika neblaivių eismo dalyvių.  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto