Balandžio 6 dieną – Atvelykio mugė Mažeikiuose!

Po šv. Velykų, šventinėms nuotaikoms niekur nedingus, pasitiksime Atvelykį. Visus Mažeikių miesto gyventojus ir svečius sukvies šurmuliuojanti Atvelykio mugė. Stoties ir Vasario 16-osios gatvėse nusidriekusioje mugėje gyventojų ir miesto svečių lauks Lietuvos kūrėjai, tautodailininkai, tautinio paveldo produktų gamintojai iš visos Lietuvos!

Mažeikiuose pakvips gardžiausiais ir šviežiausiais kepiniais – riestainiais, namine duona, pyragais. Rimtesniam užkandžiui kiekvienas galės rinktis iš kaimiškų rūkytų mėsos gaminių, rūkytos žuvies, gurmaniškų sūrių. Savo aromatais užburs vaistažolių rinkiniai ir prieskonių mišiniai. Amatininkai į mugę atveš rankų darbo medžio ir keramikos dirbinių. Pavasarį norisi atnaujinti garderobą, todėl mugėje kiekvienas ras, kuo pasipuošti – drabužių kūrėjai, aksesuarų gamintojai pristatys šiltojo sezono mados kolekcijas.

Įėjimas į mugę nemokamas;
Mugės darbo laikas: 10.00–17.00.

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Renginyje dalyvaujantis asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose medijos priemonėse.
REK-20036

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto