Balėniškių piešiniai – Lietuvos Respublikos Seime

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Lietuvos Respublikos Seimo Europos informaciniame biure atidaryta Plungės ir Mažeikių rajonų mokyklų mokinių darbų paroda „Šimtas kalėdinių atvirukų“. Paroda skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.
Parodoje puikuojasi ir Balėnų pagrindinės mokyklos mokinių: Emos Andrijauskaitės, Rugilės Balsytės, Deimantės Eičinaitės, Eitvydo Gulbino ir Igno Pranauskio darbai. Tai – ne tik darbus kūrusių mokinių, bet ir visos mokyklos bendruomenės pasididžiavimas. Juolab kad jaunieji dailininkai kartu su kūrybinį procesą inicijavusia dailės ir technologijų mokytoja Alma Vilniene turėjo puikią galimybę patys nuvykti į iškilmingą parodos atidarymą Seime.
Parodos iniciatorius ir globėjas Seimo narys Andriejus Stančikas pasirūpino, kad moksleiviai bei juos lydintys mokytojai turiningai praleistų dieną Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose, pasigrožėtų didžiosioms metų šventėms pasipuošusia sostine.
Šis projektas ne tik pagyvino didžiųjų švenčių laukimą, bet ir nuteikė naujiems kūrybiniams ieškojimams. Balėniškiai didžiuojasi, kad mažoje mokyklėlėje gimsta dideli darbai.
Vaida RAIŠUTIENĖ,
Balėnų pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto