Baltijos krepšinio lygos etape šešiolikmečiai buvo nenugalimi

Vidmanto Berčio treniruojami šešiolikamečiai krepšininkai iš Rygos grįžo su visomis pergalėmis. Nuotr. iš Mažeikių SM archyvo

Rygoje vykusiame antrajame Baltijos krepšinio lygos (BKL) etape Mažeikių sporto mokyklos šešiolikmečiai krepšininkai, treniruojami Vidmanto Berčio, įveikė visas varžovų komandas.

});

Tris dienas Latvijos sostinėje vykusiame turnyro etape mažeikiškiai krepšininkai skynė pergales: 69:45 jie įveikė Estijos „Noo Spordikool“, 92:64 – Latvijos „East-Ball“, 72:43 – Estijos „Rakvere“, 72:54 – Švedijos „Malbas BBK“ ir 72:36 – Latvijos „Jugla“ ekipas. 

Apie šį pasirodymą treneris V. Bertys „Santarvei“ sakė: „Fiziškai galingai šiame etape atrodė švedai, tarp kurių buvo ir juodaodžių krepšininkų, tačiau mums pavyko primesti savo žaidimą ir iškovoti užtikrintą pergalę. Kitos ekipos buvo gerokai silpnesnės, o ir mes šį kartą atrodėme gerai.“ Mažeikių ekipoje išsiskyrė Arijus Bušma – rezultatyviausias komandos žaidėjas: jis per rungtynes pelnė vidutiniškai 17,6 taško,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto