Baltijos lygoje jaunuosius krepšininkus lydėjo permaininga sėkmė

Mažeikiškiai krepšininkai su treneriu Vidmantu Berčiu. Nuotr. iš komandos archyvo

Keturiolikmečiai Mažeikių sporto mokyklos (SM) krepšininkai startavo Baltijos berniukų krepšinio lygos naujajame sezone, kur U15 grupėje rungtyniauja 21 komanda iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Ukrainos, Moldovos.

Mažeikių ekipos treneris Vidmantas Bertys „Santarvei“ pasakojo: „Praėjusį sezoną ištisinis Baltijos berniukų krepšinio čempionatas nevyko – jis buvo suskirstytas į atskirus turnyrus. Mūsų komanda dalyvavo dviejuose iš jų ir abu kartus iškovojo trečiąsias vietas. Šiemet buvo nuspręsta rengti ištisinį čempionatą: iš pradžių komandos tarpusavyje sužais po kartą trijų turų metu. Vienas jau vyko, kiti numatyti gruodį ir vasarį, po šių turų paaiškės 16 komandų, kurios susikaus atkrintamosiose varžybose.“

Pirmasis turas tris dienas vyko Rygoje, kur mažeikiškių laukė penkių Latvijos komandų iššūkis. Pirmosiose rungtynėse mažeikiškiai 53:60 nusileido „Ridzene“ ekipai, po to laimėjo tris pergales iš eilės – 70:43 prieš Jūrmalą, 62:58 po pratęsimo nugalėta Latvijos šios amžiaus grupės čempionė Gulbenė ir 53:45 įveikta „Pardaugava“, tik paskutinę turo dieną rezultatu 49:59 pralaimėta Rygos „A. Kraukla VEF“ krepšininkams. 

„Esam dėkingi AB „ORLEN Lietuva“ už finansinę pagalbą dalyvaujant čempionate“, – rėmėjų pagalbą akcentavo V. Bertys. Treneris pridūrė, kad Mažeikių SM ekipai tai buvo puikus jėgų patikrinimas prieš šį savaitgalį prasidėsiančias Lietuvos moksleivių krepšinio lygos kovas.

Primename, kad paėjusiame sezone ši gimusiųjų 2008 m. krepšininkų ekipa B divizione pelnė bronzos medalius. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto