Bandymas sprukti prie gero nepriveda

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nors jau daug metų galioja privalomasis transporto priemonių draudimas, kai avarijos metu žalą atlygina draudimo bendrovės, vis dar pasitaiko vairuotojų, norinčių sprukti, apgadinus svetimą automobilį.
Iki rugpjūčio tokių pasišalinimų mūsų rajone – beveik aštuonios dešimtys.

Nustatoma pusė pasišalinusiųjų

Praėjusiais metais policijos pareigūnai surado daugiau nei pusę iš avarijų vietų pasitraukusių eismo dalyvių: iš 126 pasišalinusių vairuotojų – avarijų kaltininkų – buvo nustatyti 66. Per septynis šių metų mėnesius rajono policijos komisariate užregistruoti 77 pasišalinimai, 38 atvejai išaiškinti.
Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Remigijus Stonkus pasakojo: pirmiausiai yra nustatoma, ar nukentėjusiojo automobilyje arba šalia stovėjusiuose automobiliuose yra vaizdo registratoriai, po to apklausiami žmonės, kurie gyvena aplinkiniuose namuose ir galėjo įvykį matyti arba apie jį girdėti.
Policijai padeda ir mieste įrengtos vaizdo stebėjimo kameros: sužinojus galimą eismo įvykio laiką, peržiūrimi kamerų įrašai, nustatomi įtarimą keliantys automobiliai. Pagalbos kreipiamasi ir į visuomenę.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto