BANGA CUP turnyre mažeikiškės futbolininkės buvo stipriausios

Mažeikiškės futbolininkės papildė savo nugalėtojų taurių kolekciją – prie gruodį iškovotos taurės Klaipėdoje šiemet pridėtas prizas iš Gargždų turnyro. Nuotrauka iš komandos archyvo

Prieš keturis mėnesius susibūrusios Mažeikių merginų futbolo klubo „Triumfas“ žaidėjos jau antrąsyk pelno nugalėtojų taurę – BANGA CUP turnyre jos šventė pergalę.

Po lygiųjų – vien pergalės

Gargžduose vyko mergaičių (gimusių 2001 metais ir jaunesnių) mažojo futbolo turnyras BANGA CUP, kuriame kovojo šešios Žemaitijos komandos: dvi – iš Gargždų, po vieną – iš Klaipėdos, Šilutės, Šilalės bei Mažeikių.
Turnyre buvo žaidžiamas aštuoniolikos minučių kėlinys – penkiese prieš penkias.
Jau pirmose rungtynėse burtai mažeikiškes suvedė su Klaipėdos FM komanda, taip pat turinčia ambicijų iškovoti nugalėtojų taurę. Nervinga, įnirtinga, daug emocijų sukėlusi dvikova neišaiškino nugalėtojo – finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo lygiąsias 1:1.
Kitose dvikovose FK „Triumfas“ sportininkės nepaliko jokių vilčių varžovėms – šilutiškės įveiktos rezultatu 4:0, Gargždų „Banga“ – 7:1, Šilalės SC futbolininkės – 3:0.
Surinkus lygiai taškų su uostamiesčio futbolininkėmis, mažeikiškėms pirmąją vietą lėmė geresnis įvarčių santykis (turnyro metu įmušti 24 įvarčiai, praleisti 2).

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “BANGA CUP turnyre mažeikiškės futbolininkės buvo stipriausios”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Nepakartojamas triumfas turbūt saunesnės komandos mažeikiuose o ir Lietuvoj nerasi. Šaunuoles merginos taip ir toliau garsinant Mažeikių vardą savo šauniomis pergalėmis.

 2. Tomas parašė:

  Tikrai gerai issireiskei vyru futbolas ne kazka.
  Kai vyrai zais tokiam lygi kaip mergaites tada pakalbam :)
  O dabar jei net nesiduomi tuo vyru futbolu tai buk sukandus liezuvi

 3. VAU parašė:

  Saunuoles merginos,kol Mazeikiuose vyru futbolas ne kazka,eisim ziuret jusu varzybu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto